Arhiiv

Powered by mod LCA

Blogid

Hiigelkanuuga Keila jõele!

Hea on linnast ära saada ja loodusesse veematkale  mõneks tunniks  minna. Aga kaugele sõita ei taha, hea kui saaks matkata  siin samas Tallinna lähedal.

Loe edasi: Hiigelkanuuga Keila jõele!

 

Loe edasi: Hiigelkanuuga Keila jõele!

Jägala jõe süstamatka marsuut

Veed juba ammu kevadiselt voolavad ja kisuvad vägisis  jõgedele aerutama. Olin hakiti mingeid juppe Jägalast sõitnud, kuid selget pilti polnud tast ikka saanud. Kuna jõel on suur lang, jupitab selle igasugu veskitammid ja HEJ. Kohati oli päris tüütu, alles sai hoo sisse ja juba pidi taas välja hüppama ja paadid üle tõstma.

Loe edasi: Jägala jõe süstamatka marsuut

 

Loe edasi: Jägala jõe süstamatka marsuut

Karu-uudised Alutaguselt

Oma esimesi karjälgi nägin sel aastal Alutagusel 23.märtsil. Õnneks oli Kirde Eestis veel lund omajagu ja äsja mahasadanud lumi tegi jälgede märkamise lihtsamaks. Kuid muidugi proovis märtsi päike seda kiiresti sulatada.

Sibasin kiirelt oma lemmikumad ja karurohkemad teed, sihid, lagendikud, raiesmikud, kraaviperved läbi ja noh muidugi leidsin. Leidsin isakaru jälje lumel. Veider, et ca 100 m peale oli neil kohe kolm. Tegu oli erinevate isenditega, kes olid liikunud eri suundadesse ja käpajälje laius varieeruski 18-15 cm vahel.

Loe edasi: Karu-uudised Alutaguselt

Loe edasi: Karu-uudised Alutaguselt

Meenuta seiklusi ja võida puhkus Roosta Puhkekülas!

Roosta Puhkeküla on meie kõige esimene ja kõige vanem koostööpartner majutusasutuste seas – juba 11 aastat. Hiljaaegu Roostal vanu aegu meenutades tuli mõte, koguda ka teiste muljeid kokku. Ja mitte ainult Roostal juhtunud, vaid kõikide meie seiklustel. Nii vanemaid, kui värskemaid!

Loe edasi: Meenuta seiklusi ja võida puhkus Roosta Puhkekülas!

Vanalinnaseiklus uuenes – nüüd tahvelarvutitega ja gruppidele kuni 1000 osalejat

Vanalinnaseiklus käib ajaga kaasas. Tegevus toimub ikka Tallinna vanalinna tänavatel, kuid nüüd käib kogu mäng tahvelarvutitel.

Loe edasi: Vanalinnaseiklus uuenes – nüüd tahvelarvutitega ja gruppidele kuni 1000 osalejat

Filmimängu mängimas

Seiklustajad peavad ise kah suvepäevi. Meil on nad talvel, sest suvel on töö eripärast tulenevalt nii kiire, et ei saa lihtsalt lubada äraolemist.

Plaan oli minna jääronimist harrastama, aga kuna ilmad pöördusid kevadiseks, sulas ronimisjää ära. Varuvariandiks oli meie enda mäng Filmifestival. Etteruttavalt võin öelda, et ürituse lõpuks oldi õnnelikud, et jää ära sulas :)

Loe edasi: Filmimängu mängimas

Tourest 2014 eriline võidu spikker on …

Palju õnne kõigile, kes turismimessi külastades leidsid üles ka meie giidide kloonid ja haarasid omale voldiku ehk Seikluste spikriga palju ideid.

Loe edasi: Tourest 2014 eriline võidu spikker on …

Kutsume pühade ajal uisu- või tõukekelgumatkale Haapsalusse!

Jaanuari pakase ajal tekkinud jää pole kusagile kadunud, sulailmad ja sajud on seda hoopis silunud. Praegu on jää paksus Haapsalu lahes 20-40 cm, pind täiesti lumevaba ja sile. Jääolud on uskumatult head.

Loe edasi: Kutsume pühade ajal uisu- või tõukekelgumatkale Haapsalusse!

Leia Tourestilt 1000€ eest tasuta seiklusi!

Juba sel nädalavahetusel, 14-16.02 toimub Tallinnas turismimess Tourest 2014.
Meid ennast seal messihallis kohal ei ole, sest oleme ära matkal Kõrvemaal.

Küll aga messile kohaselt jagame seal ikkagi häid ideid, soodsamaid pakkumisi ja võid võita võimaluse seigelda terve 2014 aasta tasuta, kuni 1000€ eest! Selleks oleme klooninud meie giide ja viime koopiad messihalli.

Loe edasi: Leia Tourestilt 1000€ eest tasuta seiklusi!

Kutsume uisumatkale Võrtsjärvele Tondisaarele

Tule pühapäeval Võrtjärvel Tondisaarele uisumatkale!

Võrtsjärve katab paks ja sile isegi autosid kandev jää. Lund on seal kandis vähe ja sellegi ajas hiljutine torm liikuma, nii et praegu on jää peal mõned üksikud laigud. Matka alustame Võrtsjärve Limnoloogiakeskuse juurest ja eesmärk on uisutada müstilise mainega Tondisaarele. Kuid heade jääoludega on see lihtne ja nii jõuame ka mujal Võrtsu peal ringi vaadata. 

Registreerimine ja lisainfo siit.

Loe edasi: Kutsume uisumatkale Võrtsjärvele Tondisaarele

Alamkategooriaid