kajakimatk tallinna lahel

Kajakimatk Tallinnas

Tallinna sadamate kajakimatk on kerge ja lühike algajatele mõeldud retk Tallinna südalinnas.  Kolmetunnisele retkele saad üksi või sõpradega kampa hüpata 29 juuni, 27 juuli ja 24 august. Alustame kell 18.00. Retked gruppidele toimuvad iga päev.

 

Tallinn on juba keskajast alates olnud Läänemere üks olulisemaid sadamalinnu. Sel algajatele mõeldud kajakimatkal Tallinna kesklinnas aerutame süstadega Tallinna lahel ja tutvume linna ajalooga ning tänapäevaga merelt.

Tallinna lahe kajakimatkal teeme tuuri lahe kõige vaiksemas nurgas ja tutvume linna rohkete sadamatega. Matk sobib hästi õhtul peale tööd mõnusaks mõnetunniseks aktiivseks tegevuseks ning väliskülalistele Tallinnaga tuTallinna lahe kajakimatktvumiseks.

Matk algab Linnahalli juurest, kus teeme aerutamise instruktaaži. Retke esimeses osas aerutame endise Patarei vangla trellide-akende alt läbi. Edasi keerame sisse Lennusadamasse, kus seisavad jäälõhkuja „Suur Tõll“ ja teised ajaloolised laevad. Aerutame ajalooliste laevade kõrval ning uudistame neid merelt. Lennusadamast Paljassaare poole aerutades heidame pilgu Peetri sadamale, Miinisadamale, Hundipea sadamale ja Paljassaare sadamale. Katariina kai juures teeme peatuse ja sirutame selga.

Peale pausi aerutame tagasi Linnahalli suunas ja naudime Tallinnale kuulsust toonud merevaadet – kilukarbivaadet. Enne matka lõppu Linnahalli juures põikame veel sisse Kalasadamasse. Kõikides sadamates räägime sadamate ajaloost, tänapäevast ja tulevikuplaanidest. See on tõeliselt põnev, sest Tallinna ja sadamate ajalugu on vägagi kirju.

Raskusaste

Kerge. Sobib algajatele

Pikkus

Matkal aerutame ca 9 km ja see kestab 3-4 tundi.

Asukoht

Autoga sõita ümber Linnahalli. Lindaliini kassade eest ja Copterline terminali eest mööda.

Vaata suuremat kaarti siit

Hindkinkekaart matkale

Matka hind on 35 Euri inimese kohta.
Hind sisaldab kajakivarustuse kasutamist, giide

Tellimine

Grupid (8 ja enam osalejat) tellige matk endale sobival ajal Raimolt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Tel. 56 864 634 

Väiksemad rühmad ja üksikud huvilised on teretulnud plaanilistel matkadel. Registreeri siin! Plaanilised matkad Tallinna lahel toimuvad 2016.a. 29. juunil, 27. juulil ja 24. augustil eesti keeles kell 18:00. Inglisekeelsed plaanilised matkad toimuvad samadel kuupäevadel kell 13.00

Tallinn bay Kayaking Tallinn bay Kayaking
Tallinn bay Kayaking Tallinn bay Kayaking
Tallinn bay Kayaking Tallinn bay Kayaking

 

Osalejate arvamusi Tallinna kajakimatkast

Meile kõigile väga meeldis kajakituur Tallinna lahel:) Mõnus viis suvise õhtu veetmiseks koos töökaaslaste või sõpradega. Meil tekkis ka ideid kuidas Tallinna sadamate kajakimatka järgmisel suvehooajal pakettide sisse panna, sest see matk sobib imehästi ka turistidele. Ühesõnaga kõik oli super. Toote hind ja kvaliteet hästi paigas ning matka läbiviimine igati professionaalne.

Kaie Tropp Estraveli Baltikumi piirkonna toote- ja müügijuht.

Matk oli tõesti väga tore. Esimeseks prooviks paras maa. Ja teie olite ka väga sõbralikud ning mõnusad.

Erika Kuningas ja Silver Kits osalesid Tallinna Merepäevade kajakimatkal juuli 2010

Võta ühendust!
Raimo Sindonen

raimo@360.ee
Tel. 56864634

Saada päring 360 KRAADI matkatiimile