100 MÖLKI

Strateegia. Põnevus. Kiirus.

Meeskonnamäng, mis nõuab tiimilt head reageerimisvõimet ja pidevat tegevusplaani kohandamist vastavalt kiirelt muutuvale mänguseisule.
Kasuks tuleb oskus 100 piires liita ja lahutada!

100 Mölki on põnev tahvelarvutitega strateegiamäng, millel on veidi sarnasust klassikalise, puuklotsidega mängitava Mölkky mänguga. Mänguväljaks on ümbruskonna maastik, kus asuvad hajutatult virtuaalsed kontrollpunktid. Tahvelarvuti juhatamisel tuleb need punktid üles leida, vastata küsimustele ja lahendada ülesandeid. Eesmärgiks on vastata kõikidele küsimustele ning saada skooriks täpselt 100 punkti! Mõnikord aga ei lähe kõik nii nagu plaanitud...

Iga meeskond saab endale suure ekraaniga tahvelarvuti, milles olevale kaardile on märgitud kontrollpunktide asukohad ning vihjed küsimuste või ülesannete kohta. Kuna mängu eesmärgiks on saada TÄPSELT 100 punkti, siis peate oma mänguplaani koostama nii, et see annab teie meeskonnale maksimaalselt hea tulemuse. Iga õige vastus annab teatud arvu pluss- või miinuspunkte ning vale vastus null punkti. Seetõttu tuleb teil pidevalt liita-lahutada, jälgida küsimuste teemasid ning otsustada, milliseid kontrollpunkte tasub õige lõppsumma saamiseks läbida.

Meeskonnal, kes vastab õigesti kõikidele küsimustele, on võimalus mäng võita. Aga alati nii hästi ei lähe. Mõnikord on punktini pääsemini „liiga seikluslik“ ja kavalam on seal mitte aega liigselt kulutada. Mõnele küsimusele on aga raske valesti vastata. :) Üllatusi ja ootamatuid olukordi mängus jagub! Kui ükski meeskond ei saavuta täpselt 100-punktilist tulemust, siis võidab sellele lähima tulemuse tegev meeskond.

Loe täpsemalt, kuidas me seda mängu mängime!

 

Mängu saate lisada ka oma ettevõttega seotud küsimusi.

Mäng kestab 1,5 või 2 tundi ning selle kestel läbitakse rahulikus tempos 2-6 km.

Mäng sobib hästi suure osalejate arvuga suvepäevadele, noorte- ja lasteüritustele.

 • Meie poolt on kogu ettevalmistus ja läbiviimine ning auhind parimale tiimile
 • 100 MÖLKI saab läbi viia kõikjal Eestis, iga majutusasutuse juures ja linnades
 • Toimub ka pimedas! Meie poolt igale osalejale LED pealamp. Vihma korral kõigile kilekeebid
 • Grupi suurus 10 kuni 400 inimest, ühes võistkonnas 4-5 inimest
 • Mäng kestab koos sissejuhatuse ja kokkuvõtte osaga orienteeruvalt 2 tundi
 • Mängu saab läbi viia eesti, inglise, vene ja soome keeles 

b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_100_molki_100_1.jpg  b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_100_molki_100_2.jpg b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_100_molki_100_3.jpg  b_300_190_16777215_00_images_stories_sisujpg_100_molki_100_4.jpg

 

 

 

Osalejad arvavad

Kersti Õilsalu, Fee Catering AS Küla Villas mängimas, jaanuar 2017

Veelkord meie suurimad tänud kogu Teie meeskonnale, kes nii toredaid asju välja mõtleb ja korraldab! Mäng oli super ja põnev ning polnud ühtegi inimest, kellele see meeldinud poleks. Erilised tänud Hermole, kes selle pärastlõuna meiega veetis! :) Järgmiste kohtumisteni!

Lilly Ammon, AS Eesti Raudtee Kadriorus seiklemas, sügis 2016

Mäng oli tõesti vahva, sobis meile integreerumiseks väga hästi ja meeldis kõigile.

Kaie Puur, Patendibüroo RestMark Metida Tartus, juuli 2016

Suur aitäh väga meeleoluka pärastlõuna eest! Meil oli vahva ja kõik osalejad jäid väga rahule. Tänu teile oli väga mõnus kuulda kiidusõnu teemal „küll eestlased ikka oskavad kõike huvitavalt ja põnevalt teha“:)

Veel osalejate arvamusi

Kadi Tingas, Noored Kundas mängimas, juuni 2016

Jäime väga rahule! Esiteks juba suured tänud kiire reageerimise eest - oleksime muidu olnud päris täbaras olukorras. Olenemata koera ilmast (vihma ikka kallas korralikult) jäid meeskonnad rahule ning tahvlitega mööda linna liikumine oli nende jaoks väga põnev kogemus. Super töö korraldajatelt - veel vahetult enne algust sai ilma tõttu rada lühemaks teha, et vihma käes päris 2 tundi ei peaks meeskonnad ligunema ning Siivi, kes oli meie juhendaja oli väga sõbralik ja abivalmis! Seega suured tänud meeldiva koostöö eest! :)

Anete Jalakas, Icefire Varbolas seiklustel, mai 2016

Suur-suur tänu vahva ürituse eest, asukoht oli super, st kõigi meie soovidega oli arvestatud. Eriti tahaksin kiita Urmast, kes oli äärmiselt sõbralik, viisakas ning seletas mängu väga põnevalt lahti. Kõik tiimiliikmed jäid samuti üritusega rahule. Soovitusena järgmistele mängijatele - kuna meie sattusime väga hasarti ja mängust kujunes tõeline jooksumäng just viimased 25 minutit, siis soovitaksin pigem spordiriideid. Oleks olnud kordades mugavam :)

Janno Kaur, Pixter OÜ Kadriorus seiklemas, mai 2016

Alustuseks vedas meil ilmaga. Täpselt paras mahe tuul ja kuum päike, mis tekitasid hea alguse päevale ja mängule. Jalutada 6+ kilomeetrit maha Kadrioru ilusas ja rahulikus pargis oli super ja kõigile väga meeldis. Mäng ise oli samuti põnev ja hasarti tekitav: kõik vastused õieti vastata, või siis hiljem ikka uurida, mis see õige vastus oli. Ainus küsimus, mis õhku jäi oli Kadrioru lossi juures küsimus "Kes elab puude otsas?"; Vastus "nahkhiir" - samas on jäänud arusaam, et nahkhiired elavad pimedas koopas :) Kokkuvõttes super mäng ja päev ning kindlasti proovime ka teisi teie poolt pakutavaid tiimiüritusi tulevikus. Suured tänud!

Moonika Õunap, Nelijärve Puhkekeskuse ümbruses, veebruar 2016

Mänguga jäädi väga rahule ja kõigile meeldis. Paljud ütlesid, et poleks uskunudki, et tekib selline hasart :) Eks meiegi oma tiimiga ragistasime ebatavaliselt läbi võsade ja kraavide, et kiiremini punktideni jõuda :) Täname meeldiva ürituse eest!

Jaanus Kangur, Kubija Hotellis, veebruar 2016

Mulle isiklikult mäng väga meeldis, eriti seepärast, et mäng on paindlik ja võimaldab väga head meeskonnatöö analüüsi. Samuti tekitab põnevust ja pinget, alates võitmise vajadusest, kuni soovini lihtsalt asi läbi teha. Toomas viis mängu suurepäraselt läbi, väga hästi andis edasi juhised ja ka analüüs oli igati sobilik ja kohane. Seega suur tänu ja loodan, et saame koostööd teha ka edaspidi.

Sirly Napritson, Peremeditsiini ja Rahvatervishoiu Instituut Villa Müllerbecki juures, veebruar 2016

Kõik sujus väga hästi. Vaatamata alla sajavale lörtsile olid kõik osalejad väga rahul. Suured tänud vahva mängu eest!

Marili Viirmaa, Sunny team OÜ vanalinnas, jaanuar 2016

Mäng sujus kenasti ning kõik jäid vanalinnas seiklemisega rahule! Täname abi ja vajaliku info eest. Mängujuht oli samuti tore!

Aili Natus, Ramirent Pääsküla rabaraja lähedal mängimas, sügis 2015

Aitäh suurepärase mängu eest. Teiega firmaürituste korraldamine on ikka kindla peale minek! Kõik nautisid mängu väga ja täna on veel paljugi millest rääkida ja mida meenutada.

Ene Tüvi, Merko tiimiga mängimas,  suvi 2015

Meie meeskond tänab toreda mängu eest!  Kõik sujus ja kuigi mõni meie enda koostatud küsimus tekitas vaidlusi veel ka esmaspäeval tööl olles, jõuti hiljem üksmeelele.

Diana Kaljuneem, HAT-Auto Nelijärvel, suvi 2015

Meil oli tänu Teile ja Urmasele suurepärane laupäeva õhtu, kogu meie kamp jäi väga rahule, nii nii äge oli. Kiidusõnu jagub veel ka 3 päeva pärast suvepäeva ja juba mõeldakse, et kuidas saaks veel koos Teiega midagi vahvat teha. Suured suured tänud HAT-Auto kollektiivi poolt!

Mariliis Lazarev, Salme kooli noortega Vana-Vigalas, kevad 2015

Noored olid täiesti lummatud. Neile meeldis väga see mäng ja just see, et nad said seda mängida tundmatus kohas. Ütlesid, et ülikõva mäng ning kui algul ei saanud käima, siis pärast ei saanud pidama.  Ise saan nähtu järgi öelda, et kui hommikul nägin uniseid nägusid, siis mängult tulid tagasi elevuses ja energilised noored. Kokkuvõtvalt, usun, et sellest mängust on nad nõus alati osa võtma! Mõnus positiivne kogemus! 

Mariann Luhaoja, Playtech Voorel, veebruar 2015

Mäng sujus Voorel väga hästi. Kuigi ma ise ei osalenud ja olin ruumis, siis mängu lõppedes oli inimestest näha, et hasart oli sees ja lõpptulemusega jäid kõik rahule. Suur aitäh Teile ja kindlasti soovime ka edaspidi koostööd teha.

Reet Igel, RAIDLA LEJINS & NORCOUS Parvesaunas, veebruar 2015

Reedene mäng 100 MÖLKKI oli väga tore. Eriliseks tegi selle veel asjaolu, et läbisime mängu pimedas ning pealampidega. Samuti mängujuhi poolt antud naelikud muutsid liikumise lumel ja jääl oluliselt turvalisemaks ning nii mõnigi leidis, et endalgi kuluks sellised ära. Küsimused polnud kontimurdvad ning vajadusel tuli ka Google appi :) Kaks tundi ringi jalutamist on täpselt piisav aeg ning kõikidel jäi õhtu meelelahutusest positiivne emotsioon.

Seega suured-suured tänud ning järgmiste mängimisteni!

Karin Kivari, Töötukassa tiim Padisel, sügis 2014

Suur tänu kiire reageerimise ja paindliku koostöö eest! Siivi oli tore mängujuht ja mäng ise väga põnev. Vaatamata saabunud pimedusele, lausvihma hoole, ühe meeskonna eksitusele pimedas metsas (kes ise väga nautisid olukorda :) ) saabusid rajalt tagasi äärmiselt rahulolevad ja rõõmsad osalejad! Tagasiside oli väga positiivne. AITÄH! Järgmiste kohtumiseni!

Birgit Kribal, Rahvusarhiiv Mäetaguse mõisas, sügis 2014

Osalejaile meeldis neljapäevana 100 MÖLKI strateegiamäng Mäetagusel igati ja mõistagi tunti lõpuks kõige enam pinget kolleegide vahelisest rebimisest. Küsimused olid sisukad ja eriti keerulised vastata just esmapilgul lihtsana paistnud loogikaküsimused. Aitäh korralduse eest! Kes osalesid, jäid igati rahule!Mariana Mutso, Viinistu, suvi 2014

Publik jäi VÄGA rahule! Paljudele oli see üldse esimene orienteerumise laadne kogemus, neile meeldiski just see, et said nii lihtsalt seda teha. Kontseptsiooni kiitsid ka sportlased. Oli nuputamist ja oli liikumist! Vedas ilma, maastiku ja meeskondadega - kõik oli super!

Meeskonnamängu korralduse tasu

10-le inimesele on 350€Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
Iga lisanduv inimene 20€

Grupihinnad (osaleb rohkem kui 35 inimest):

36 - 50 inimest 850€

51-70 inimest 1000€
71-100 inimest 1320€
101-130 inimest 1560€
131-160 inimest 1780€

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude teenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ


Pane tiim proovile suures mölki mängus!

Helista Alarile ja küsi lisainfot: 56632979. Või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Saada päring!

 

 

 © Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming, 2014. 

 

 

 • Sobib kõige paremini suurte suve- või talvepäevade üheks osaks ja piiratud ajaga sündmustele
 • Grupi suurus 10-500 !
 • Aastaringselt, ka pimedas
 • Mängu aeg: 1,5h või 2h
 • EST, ENG, RUS, FIN. +

 

 

Võta ühendust!

alar linna
alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit