Karl Väino mõistatus seiklusmäng

Karl Väino mõistatus

Nagu meie oma Da Vinci kood!

Uues kaasahaarava legendiga maastikumängus on nuputamist, liikumist ja meeskonnatööd! Iga meeskond saab endale koopia K. Väino omaaegsest portfellist koos selle salapärase sisuga! Et lahendada Väino portfelli mõistatus, tuleb teil koti sisu kasutades maastikul jälgi ajada, uurida vihjed, murda lahti koode ja täita ülesandeid.

Legendi kohaselt leiti rahvamuuseumi kolimise käigus üks lukustatud kast, millel on venekeelne kiri hoiatusega, et kasti jõuga avamine hävitab selle sisu. Muuseumi töötajad kinnitavad, et uusimate dateerimismeetoditega on kindlaks tehtud, et kast kuulus tõepoolest Karl Väinole. Just sedasama kasti on aardekütid aastakümneid otsinud!

Pane tiim proovile!

Karl Väino oli omal ajal teada-tuntud oma lahutamatu nahkportfelli tõttu. See oli tal alati kaasas - nii koosolekutel kui ka Kalma saunas. Portfelli omaniku kohta on aastatega liikvele läinud palju legende, mis on aja jooksul muutunud aina värvikamaks ja rikastunud uute versioonidega. Üks neist väidab, et Väino peitis kuhugi midagi hinnalist ja porfellis on vihjed selle kohta. Teise legendi põhjal võib arvata, et mees hoidis lukustatud kastis hoopis midagi isiklikku, mis sel ajal avalikustamist kartis.

Nüüd, kui ootamatult leiti too salapärane kast, on igaühel võimalus asuda mõistatust lahendama ja selgus majja lüüa!

Loe täpsemalt kuidas me seda mängu mängime!

 

Meil on Karl Väino kuulsast portfellist tehtud 25 koopiat! Selles on erinevat ajastukohast kraami: kompass, rublad, viinapudel, tööriistad ja palju esemeid, millega esmapilgul oskagi midagi peal hakata. Teil võimalus end proovile panna ja mõistatus lahendada! Iga tiim saab porfelli koopia ja lisaks moodsa nutika abilise! Kui meil õnnestub koos mõistatus lahendadada ja kast avada, siis jagatakse selle sisu ära. Kõige suurema panuse andnud tiim saab kastist valida autasu esimesena.

Mõistatuse lahendamine käib 6-7 liikmelistes tiimides. Erinevad ülesanded ja väljakutsed asuvad maastikul eri kohtades, liikumisel tuleb kasutada nii vana head kompassi, kui elektroonist kaarti. Ülesannete seas on nii nuputamist, kui ka reaalseid ülesandeid. Iga lahendatud ülesanne viib järgmiseni. Mäng on jõukohane kõigile - selles on sees ka õlekõrred, mida kasutades saad mängus edasi, kuid mille kasutamine võib kahandada võiduvõimalusi. Põnevust ja pinget lisab piiratud aeg!  

* Mõistatust on saab lahendada linnades ja majutusasutuste juures aastaringselt
* Saab mängida pimedal ajal
* Mõistatuse lahendamiseks on aega 2,5 tundi.
* Korraga saab koodi murda kuni 180 inimest, minimaalne 10 inimest
* Mängida saab eesti ja inglise keelesSeiklusmäng Karl Väino mõistatus vaino lisapilt
Põnev mäng meeskondadele Tiimitöö mäng

 

 

 


 

 

 

 

 

Korralduse tasu

10-le inimesele 390 €
Iga lisanduv inimene 20 €.

Grupihinnad (osaleb rohkem kui 35 inimest):

36-50 inimest 925€
51-70 inimest 1075€
71-100 inimest 1390€
101-130 inimest 1635€
131-160 inimest 1835€

Sisaldab käibemaksu 20%


Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ

Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

 

Telli seiklusmäng!

Helista kohe Alarile ja küsi lisainfot: 56 632 979 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.!

 

Saada päring!

 

 

 

© Karl Väino Mõistatus mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. Välja mõeldud aastal 2017. Idee autor Linda, tiimis Andre, Eric.

Võta ühendust!

alar linna
alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit