meeskonnamang-rocca-al-mare

Nagu Nipernaadi Rännak


Toomas Nipernaadi on tundmatu  rändaja. Ta luiskab alatasa ning jagab katteta lubadusi – eriti ilusatele naistele. Nipernaadi enda sõnul "ilus vale maksab rohkem kui karm tõde".

Selles mängus olete teie nagu Nipernaadid ja Vabaõhumuuseum on kui Eestimaa, mida mööda vaba hingena ringi rännata. Igas peatuspunktis tuleb teil Nipernaadi „paunast“ tõmmata küsimus, millele peate vastama. Ilma luiskamata. Kui vastate õigesti, teenite plusspunkte. Karm tõde on see, et iga vale vastus annab miinuspunkte ja skoor väheneb. Ja kuigi Nipernaadil oli alati aega küll, siis teil tuleb mõnele küsimusele ka aja peale vastata.

Loe täpsemalt kuidas me seda mängu mängime!

Nagu Nipernaadi rännak on uus põnev meeskonnamäng, mis tutvustab Vabaõhumuuseumi territooriumil Eestimaa pärandit – lõbusalt ja seikluslikult. Mängus osalevad 3-5 liikmelised meeskonnad, kel tuleb Nipernaadi „paun" käe otsas kõlkumas mööda Eestimaad rännata ja ettejuhtuvaid ülesandeid lahendada. 


Tiimi eesmärk on käia läbi võimalikult palju Eestimaa kauneid kohti. Igas taluõues esitab „paun“ teile uue küsimuse või annab ülesande.  Nipernaadi „paun“ on 21. sajandile kohane - ilmastikukindlas kotis tahvelarvuti, mis juhatab kogu mängu: navigeerib, esitab küsimusi ja püstitab ülesandeid, näitab vanu pilte ja videolõike. 

Mängu saame läbi viia eesti, inglise ja soome keeles. Grupi suurus 10-600 inimest.

Nipernaadi kombel ööd metsas või jõekäärus veetma ei pea - mäng kestab orienteeruvalt 2 tundi. Päikeseloojanguks tuleb hulkurielu maha jätta ja tavaellu tagasi pöörduda. Rahulikus tempos jalutatakse Vabaõhumuuseumi territooriumil 2-6 km.


Tutvusta Nipernaadiga Eestimaad

Nagu Nipernaadi rännak on väga sobiv mäng firmadele, kel on vaja võõrustada teistest riikidest pärit külalisi – siin saate seikluslikkku mängu lisada ka pisikese kultuuriloolise elemendi. 

Korralda kogu üritus Vabaõhumuuseumis!

Vabaõhumuuseumis on lisaks suurpärasele maastikule head võimalused töiseks seminari pidamiseks või lustiürituseks. Toitlustamist pakub suures majas Kolu kõrts ja muuseumis toimetavad erinevad cateringid. Üritust muuseumis korraldades ei lisandu tavapärast pileti hinda. Ruumide kasutamiseks on vajalik eelnev broneerimine! Vaata ruumide ja toitlustuse võimalusi muuseumi Eesti Vabaõhumuuseumi kodulehelt.

 

Mängu korralduse tasu

10-le inimesele 350 €
Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagiIga lisanduv inimene 20 €.

Grupihinnad (osaleb rohkem kui 35 inimest):

36-50 inimest 850€
51-70 inimest 1000€
71-100 inimest 1320€
101-130 inimest 1560€
131-160 inimest 1780€
161-200 inimest 2100€

Küsi personaalset lahendust veel suurematele gruppidele See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ! 

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20% ja ei sisalda võimalikke kulutusi ruumidele ja toitlustusele muuseumis. 
Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ


Osalejad arvavad

Eveli Post, AS Postimees Grupp suvepiknikul, august 2016

Kirjutan, et Sind ja teie meeskonda tänada – tagasiside meie töötajatelt on olnud väga positiivne, töötajad on öelnud, et küsimused olid põnevad, meeldis, et mäng oli jõukohane erineva sportliku tasemega inimestele ning mäng andis võimaluse tutvuda muuseumi alaga. Samuti olid Toomas ja Andre väga vahvad, selgitasid mängu arusaadavalt, suhtlesid osalejatega ja kõik sujus väga hästi!

 

Võta ühendust!

Helista Alarile ja küsi lisainfot: 56632979. Või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Saada päring! 


© Nagu Nipernaadi Rännak mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI  omalooming. Välja mõeldud  2016 aastal. Idee autor Urmas, tiim Alar, Toomas, Andre.

 

Võta ühendust!

alar linna
alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit