Info ja tellimine

Toomas Holmberg

e-post: toomas@360.ee
tel.: 56 222 935

Meeskonnatöö

No Easy Day

See on tõelistest erioperatsioonidest innustust saanud mäng, milles keskmes on meeskonnaliikmete omavaheline kommunikatsioon. See on ka ehe meeskonnatreening, mitte ainult lõbus ajaviide.

Loe edasi...

Seiklusrogain

Seiklusrogain sportlik ja haarav seiklusmäng looduses.

Moodustame seltskonnast 5-liikmelised tiimid, kes peavad läbima 2h jooksul võimalikult palju punkte. Iga võistkond saab kaardi koos kontrollpunktidega ning kompassi. Kontrollpunktid on erineva väärtusega: ühe punkti saab lihtsamate kontrollpunktide eest, kaks punkti annavad raskemad ja kolme punkti väärtusega kontrollpunktid asuvad veidi kaugemal ja sinna ei vii alati teerada. Iga ülesandega kontrollpunkti läbimine annab kuni 5 punkti. Tiimi asi on valida kas veeta aega rohkem ülesandeid lahendades või siis orienteerudes ja liikudes. Punktid on hajutatud valitud territooriumile.

Loe edasi...

Aardejaht

Legendi järgi on territooriumile peidetud hinnaline aardekirst. Kus täpselt ei mäleta keegi. Küll aga on aarde peitjatest alles jäänud legend, üks tühi tabel ja erilised prillid. Kui tabel ära täita, siis pidavat prillidega nägema aardekirstu asukohta. Tabelisse info saamiseks tuleb aga natuke vaeva näha.

Loe edasi...

Püha Elmo Tuled

Olete sattunud paika kus juhtub kummalisi asju. Kohalikud on näinud imelikke tulesid ümbruskonnas vilkumas. Räägitakse, et igatule alla on peidetud kirst. Legend räägib, et igaüks kes kirstu leiab võib sealt ühe eseme võtta.

Abiks vaid ühe nägija kirjeldus tuledest asute rühmaga Elmo Tulesid otsima. Pimedas, sest valges neid ju näha pole. Kümme tuld tuleb leida ühe tunni jooksul. Ja seejärel...

Loe edasi...