Meeskonnatöö

Raharalli

Raharalli on kiiretele, nutikatele ja meeskonnavaimuga mängijatele! Sellest mängus tuleb tööle panna nii pea kui jalad – nagu ikka, kui võisteldakse raha pärast!

Tegemist on strateegiat ja planeerimist nõudva valikorienteerumisega maastikul ning selles mängus ei saa öelda, et ka üks on võitlusväljal sõdur! See on tiimimäng!

Loe edasi...

No Easy Day

No Easy Day on seikluslik meeskonnatöö praktika, mille keskmes on meeskonnaliikmete omavaheline kommunikatsioon. Tegevuse käigus tunned kuidas osalejate omavaheline suhtlemine areneb jõudsalt.

See on tõelistest erioperatsioonidest innustust saanud mäng ja ehe meeskonnatreening, mitte ainult lõbus ajaviide.

Loe edasi...

Seiklusrogain

Seiklusrogain on sportlik ja haarav seiklusmäng looduses, kus on nii klassikalist orienteerumist, kui meeskonnatööd!

Moodustame seltskonnast 5-liikmelised tiimid, kes peavad läbima 2h jooksul võimalikult palju punkte. Iga võistkond saab kaardi koos kontrollpunktidega ning kompassi. Kontrollpunktid on erineva väärtusega: ühe punkti saab lihtsamate kontrollpunktide eest, kaks punkti annavad raskemad ja kolme punkti väärtusega kontrollpunktid asuvad veidi kaugemal ja sinna ei vii alati teerada. Iga ülesandega kontrollpunkti läbimine annab kuni 5 punkti. Tiimi asi on valida kas veeta aega rohkem ülesandeid lahendades või siis orienteerudes ja liikudes. Punktid on hajutatud valitud territooriumile.

Loe edasi...

Aardejaht

Legendi järgi on territooriumile peidetud hinnaline aardekirst. Kus täpselt ei mäleta keegi. Küll aga on aarde peitjatest alles jäänud legend, üks tühi tabel ja erilised prillid. Kui tabel ära täita, siis pidavat prillidega nägema aardekirstu asukohta. Tabelisse info saamiseks tuleb aga natuke vaeva näha.

Loe edasi...