Meeskonnamäng Pommirühm virtuaalreaalsuses

Pommirühm virtuaalreaalsuses


Põnevus ja pinge on haripunktis, kui kell tiksub halastamatult ja pommirühm peab keerulise sütikuga pommi kahjutuks tegema, enne kui loendurile ilmuvad kõige viimased numbrid 5, 4, 3, 2 ...

Selles meeskonnamängus tuleb teil edu saavutamiseks teha head koostööd, ladusalt suhelda ning välja nuputada, kuidas erinevad pommid kahjutuks teha. Milline kood sisestada, milline juhe lõigata läbi esimesena, millist nuppu vajutada, et sütik kahjutuks teha, enne kui aeg lõpeb.

Uus virtuaalreaalus ja meeskonnatöö mäng

Pomm ise on õnneks virtuaalne! Pommid mida kahjutuks teha on virtuaalmaailmas ja abistav meeskond on päris elus. Virtuaalmaailmas olev mängija näeb pommi, tiimikaaslased aga manuaalist kuidas õigesti toimida.

Pomm ise on õnneks virtuaalne (ehk nö virtuaalmaailmas). Teie meeskond aga vägagi elus ja tegutseb reaalses maailmas. Ühe mängija saate saata virtuaalmaailma, kus tal on võimalik pommi näha. Teil, tema tiimikaaslastel, on aga käepärast manuaal, kust näete, kuidas pommi  õigesti käsitseda. Seega virtuaalmaailmas olev tiimi liige ei näe juhendit ja teised ei näe pommi. Meeskonnal tuleb telefoniga teel virtuaalmaailma tiimikaaslast juhendada ja teda samm-sammu haaval pommi demineerimisel juhendada. Pommi demineeriv meeskonnaliige kirjeldab samal ajal teistele, kuidas eelmine samm õnnestus ja kas liigutakse õiges suunas. Edu toob suhtlemine ja koostöö! Hasart ja põnevus tekib mõlemas maailmas!

Loe täpsemalt, kuidas me seda mängu mängime!

Pommirühma mängitakse 3-6 liikmelistes meeskondades. Ühel tiimiliikmel on peas virtuaalreaalsuse VR prillid ja tema näeb pommi, saab seda uurida, vajutada nuppe, lõigata läbi juhtmeid ja teha muud vajalikku et pomm kahjutus teha. Ülejäänud meeskonnaliikmed jagavad rollid päris maailmas ning uurivad juhendeid. Juhend ei ole lihtne manuaal, vaid meeskond peab koos nuputama ja lahendama väikseid puzlesid, et saada aru, mis on mis ja mis on õige lahendus! Ülesannete seas on nuputamist alates morse koodist ja ruunimärkidest kuni võrranditeni. Suhtlus käib läbi vanakooli telefoniaparaadi. Pinget kruvib ajataimer!

 

Ürituse aeg kokku 2,5 tundi (orienteeruvalt 1,5h pommirühmas)
Läbiviimise keeled: eesti, inglise
Osalejate arv: 5-36
Maksimaalselt 6 VR komplekti
Meie poolt kogu vajalik tehnika ning auhind

Ehe meeskonnatöö!

Pommirühmad alustavad briifinguga ja seejärel algab võistlus. Võidab tiim, kes 1 tunni jooksul suudab demineerida võimalikult palju erineva raskusastmega pomme. Alustame lihtsamatest ja mida edasi, seda keerukamad on uued pommid. Iga 10 minuti järel tiimi liikmete rollid vahetuvad ja virtuaalmaailma pommi demineerima pääseb järgmine osaleja. Mäng on ehe meeskonnatöö, sest kui esimese - kõige lihtsama pommi, saab demineerida kahekesi, siis iga järgmise pommi puhul on vaja järjest rohkem abi hästi toimivalt meeskonnalt.


Proovi ja koge virtuaalmaailma!

Kui parim meeskond on auhinna ja kuulsuse välja teeninud, saate VR-prillidega niisama lustida ja kogeda virtuaalreaalsust. Põgeneda Exit-ruumist, lennata mägedes, sõita ameerika mägedel jne. Uus kogemus ning ägeda elamused on garanteeritud!


Kus saab virtuaalreaalsusega mängu meeskondadele läbi viia?

Mängu saab korraldada igal pool. Kogu varustus töötab akudel, eraldi elektrit ei ole vaja ja soojal ajal saab mängida ka väljas. Väga hästi sobib mäng ka ruumides sees toimuvatele üritustele. Minimaalselt on vaja vaid ruumi, kuhu kogu seltskond ära mahub, kuid parem, kui seal on ka toolid ja lauad iga tiimi jaoks. Mängida saab ka kasvõi pubis või teie oma kontoris! Loomulikult ka kõikides majutusasutustes üle Eesti!

 Virtuaalrealsus tiimimängus VR meeskonnatöö mäng

 

 

 

 

 

  

Korralduse tasu

10-le inimesele 350 €
Iga lisanduv inimene 20 €.

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ

Telli virtuaalreaalsuse mäng!

Helista Alarile ja küsi lisainfot: 56632979. Või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Saada päring!

 

 

 

Võta ühendust!  

alar linna
alar@360.ee 
Tel. 56632979 

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit