Info ja tellimine

Bert Rähni

e-post: bert@360.ee
tel.: 51 37 141

Talvepäevad räätsamatkal

Talvise räätsamatka teevad toredaks vaikus, lumine loodus ja metsloomade jäljeread. Pärast mõnetunnist matka on mõnus pidada lõkke ääres talvist pikniku või minna lähedal asuvasse sauna.

Rõõmsasti koosMööda rada on tagumistel lihtne liikuda

Matkame jõukohases tempos, teeme peatusi, et uudistada metsaelanike jälgi, räägime loodusest ja räätsadest. Räätsad kannavad talvise raba peal hästi. Juba mõnest matkajast jääb maha korralik rada ja seetõttu on rivi lõpus liikujatel kõndimine oluliselt lihtsam. See tasakaalustab tempo erineva füüsilise vormiga matkajate vahel ja kõik saavad talvisest loodusest mõnu tunda.

Menüü

Pikniku toidud võib ise kaasa võtta, jätta toitude ostmine meie hooleks ja koos süüa valmistada, või tellida kohale elukutseline välikokk. Meie poolt on lõke, potid/pannid, priimused ja muu piknikuks vajalik riistvara. Alati läheb hästi traditsiooniline Eesti talvetoit tummine hernesupp leivaga, sinna juurde talvekook tee ja kohviga, mille hinnaks tuleb kokku 4,5 € inimese kohta.

Kestus

Räätsamatk kestab 1,5-3 tundi, piknik 1-2 tundi.

Hind

Räätsamatk maksab 294 € kuni 10-le inimesele, iga lisanduv inimene 18 €. Hinna sees on räätsade ja sääriste kasutamine ning matkajuhi teenused.  Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Aeg ja koht

Parim aeg talviseks räätsamatkaks on jaanuari keskpaigast märtsi alguseni. Pikaajaline kogemus näitab, et parimad on lumeolud Tallinnast ida poole ja sisemaale jäävates piirkondades.

Talvepäevadeks soovitame

Kakerdaja raba Lõuna-Kõrvemaal

Lõkkekoht ja katusealune Kakerdaja raba ääresÕhtusöök talvises metsas

Kakerdaja  maalilisus ja aura on temast teinud Eesti ühe tuntuima raba. Talvel on kõik Kakerdaja kuulsad kohad nagu Hiiesaar ja rist lihtsalt ligipääsetavad.

  • Kaugus Tallinnast ca 60 km Jäneda suunas, 1 tund autosõitu.
  • Kohe raba kõrval väga kena RMK Noku lõkkeplats, kus piknikuks ideaalsed tingimused. Lähiümbruses on nii suuri kui väikseid majutusasutusi.


Loe Kakerdaja raba kohta lähemalt ja vaata kaarti koos ümbruskonna saunade, söögivõimaluste ning ööbimiskohtadega sellele lingile klõpsates.

 

Tellimine ja lisainfo

Bert See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  Tel. 51 37 141