Üritusturundusagentuur Frank Events ja seiklusfirma 360 Kraadi ühinesid

 

Eesti hinnatuimate üritusturundusagentuuride hulka kuuluv Frank Events ostis seiklusfirma 360 Kraadi, et kasvada piirkonna mitmekülgseimate sündmuste korraldajaks ning tõusta seiklusturismi eestvedajaks.

Osalejate suure huvi tõttu paneme oma renditiimi välja ka Türi-Tori kiirlaskumisel (13.04.19). Pakume omalt poolt transporti starti ning hiljem korjame oma paadid kokku finishist!

 

Meeskonnatöö koolituse valimisel, nagu iga valiku puhul, on oluline panna paika rõhuasetus. Selleks võiks leida vastused paarile kontrollküsimusele:

• Mis tüüpi koolitust meie meeskond ootab – kas pigem meelelahutuslikku või pigem analüütilist?

• Mis peaks koolituspäeva lõppedes meie meeskonnas muutuma hakkama?

• Mis tüüpi koolituste läbi meie meeskond kõige paremini areneks?

• Kui suur osa koolitusest võiks moodustada praktiline tegevus ning kui suure teooria?


Nipernaadi hakkas tegutsema...!

Eesti-teemalised meeskonnamängud on meie tegevustes olnud alati mängijate lemmikud. EV100 mäng, mida korraldasime juubeliaasta puhul, lõppes koos 2018. aastaga.


Meeskonnatöö mängud siseruumides koguvad hoogu. Lisaks Robot Wars, Filmifestivali ja Virtuaalreaalsuse mängudele on meil nüüd valmis ka uus sisemäng Träffik.

Nii nagu igal eelnevatel aastatel oleme ka sel aastal Võhandu maratonil kohal ning rendime varustust. 


Meil on valmis saanud uus meeskonnamäng ruumis sees mängimiseks - strateegia ja tiimitöö mäng Träffik! Mängi seminaril või ettevõtte jõulupeol uut mängu!


Peale kuiva suve on tavapärane sügis kohal. Sügisel ikka sajab ning kehvem ilm ei välista tegevusi ja meeskonnamänge väljas. Kui sündmuseks ette valmistada, siis vihm ei sega seiklust. Ka pime aeg ei sega seiklemist.

 

Üritust planeerides on oluline kindlasti osalejaid hoiatada, et tulemas on ka välitegevus ning osalejad saavad riietuda ilmale sobilikult või haarata kaasa teise komplekti õueriideid. Kui ka veekindla jope unustasid selga panna, siis kiire abi saab meie vihmakeebist. Neid on alati kaasas.

 

Uus Helide maailma mäng on suure hoo sisse saanud ja mänge toimub juba üle Eesti!

Ning arvestades suve suuremaid üritusi, õnnestus meil kummalisi helisid püüdvaid scannereid juurde hankida. Ja nüüd saab uues mängus  kuni 140 inimest maastikul helide järgi orienteeruda ning neid tuvastada. 

Kui teie asutuse suvepäevaks on veel seiklusmäng valimata, vajad lihtsat ja lõbusat mängu, siis vaata uut helide Maailma mängu!

 

 

 

 

Tegus aeg on hoo sisse saanud - nädal tagasi oli meie tiim siin ja seal suurte seiklustega toimetamas. Seiklus omaette on iga aastaseks traditsiooniks saanud Võhandu maraton, kuhu meie kahesed süstad saavad välja renditud juba aasta alguses, sest huvilisi on aasta-aastalt kasvavas joones. Peab mainima, et osalejaid oli sel aastal rekordarv ja melu oli väga võimas! EV100 auks 100 km jõel ühe päevaga!


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused Firma suvepäeva tegevused vali kohe