Tulemas on tõeline talv

 

Talv saabus järsult ja otsustavalt, nii nagu pikemate ilmaprognooside tegijad ennustasid. Samad ennustajad prognoosivad korraliku lumise ilma jätkumist kogu talveks. Paras aeg hakata plaanima talviseid tegemisi.

b_300_190_16777215_00_images_stories_blogi-pildid_img_4772.jpg

 

Lumise talvega saab räätsamatkasid ja suusamatkasid alustada kohe majutusasutuse juurest, ei pea kusagile kaugemale sõitma. Näiteks Raudsilla Matkakompleksi juures pakuvad põnevat avastamist Hara soo ja Pärlijõe luht. Toosikannu Puhkekeskust ümbritsevad metsloomade rohked metsad ja maastiku vahelduvust loob Vändra jõgi.

 

Kui soovite talvist loodust nautida pikemalt, siis on mõttekas minna seiklema mõne suurema raba äärde. Häid elamusi pakuvad alati Kakerdaja raba, Põhja-Kõrvemaa ja Linnuraba Raplamaal. Meie poolt on kuum hernesupp, tee ja maiustused. Kel soov peale matka lõket teha, neile pakume koostöös partneritest välikokkadega ka peenemaid roogasid. Loomulikult aitame kaasa ka sauna otsimisel.

 

Väiksemad veekogud on juba jääs ja kui pakane jätkub on varsti ka merelahed kaane all. Eestis seni veel vähetuntud, kuid kihvt taliharrastus on merejääl suusatamine. Lühemateks retkedeks on head tingimused Lääne-Eestis, ööbimisega seikluse saab ette võtta Hiiumaa laidudel.

 

Ja kel jõuluüritus veel planeerimata, siis sellise ilmaga on kindlasti parim valik tulla loodusesse.


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused Firma suvepäeva tegevused vali kohe