Kutsume pühapäeval Haapsalu lahele uisumatkale

Pühapäeval 13.jaanuaril korraldame uisumatka Haapsalu lahel. Uisutame Haapsalu lahe jääl, rannapromenaadi ääres ja naudime vaateid linnale.

 

Timo eelmisel laupäeval Haapsalu lahe jääl

 

 

 

 

 

Matk algab kell 12.00 ja kestab umbes 4 tundi. Eelnev uisutamise oskus ei ole vajalik, matk sobib nii algajatele kui ka kogenud uisutajatele. Matka hind on 35 € inimese kohta.

Haapsalu lahele tekkis esimene jää juba novembri lõpus. Detsembri külmad kasvatasid jää paksust 20 cm-ni ja vahepeal räägiti juba Noarootsi jäätee avamisest. Jaanuari alguse sulaperiood sulatas jääle sadanud lume, aga jää paksust kahandas vähe. Nüüd on jää pinnas jälle kõva ja uisutamiseks sobiv. Homseks küll lubatakse vähest lumesadu, aga tugev tuul peaks lume jää pealt minema pühkima ja oodata on häid tingimusi.

Uisumatkal osalemiseks registreeru siin. Lisainfot jagab Bert See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 5137141. Möödunud pühapäeva Marimetsa raba uisumatka kokkuvõtet saab lugeda siit ja 360 matkajuht Timo laupäevase Haapsalu lahe uisuseikluse video saab vaadata siit.


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused