22Nov2018

Seminari ja ürituste kohad Tallinnas


Meeskonnatöö mängud siseruumides koguvad hoogu. Lisaks Robot Wars, Filmifestivali ja Virtuaalreaalsuse mängudele on meil nüüd valmis ka uus sisemäng Träffik.

08Nov2018

Uus Träffik meeskonnamäng siseruumidesse


Meil on valmis saanud uus meeskonnamäng ruumis sees mängimiseks - strateegia ja tiimitöö mäng Träffik! Mängi seminaril või ettevõtte jõulupeol uut mängu!

02Okt2018

Milline meeskonnamäng valida sügisel?


Peale kuiva suve on tavapärane sügis kohal. Sügisel ikka sajab ning kehvem ilm ei välista tegevusi ja meeskonnamänge väljas. Kui sündmuseks ette valmistada, siis vihm ei sega seiklust. Ka pime aeg ei sega seiklemist.

 

Üritust planeerides on oluline kindlasti osalejaid hoiatada, et tulemas on ka välitegevus ning osalejad saavad riietuda ilmale sobilikult või haarata kaasa teise komplekti õueriideid. Kui ka veekindla jope unustasid selga panna, siis kiire abi saab meie vihmakeebist. Neid on alati kaasas.

29Aug2018

Helide Maailma mäng nüüd kuni 140 inimesele

 

Uus Helide maailma mäng on suure hoo sisse saanud ja mänge toimub juba üle Eesti!

Ning arvestades suve suuremaid üritusi, õnnestus meil kummalisi helisid püüdvaid scannereid juurde hankida. Ja nüüd saab uues mängus  kuni 140 inimest maastikul helide järgi orienteeruda ning neid tuvastada. 

Kui teie asutuse suvepäevaks on veel seiklusmäng valimata, vajad lihtsat ja lõbusat mängu, siis vaata uut helide Maailma mängu!

 

 

 

 

18Apr2018

Suveks seiklus valitud?

Kevad on suveürituste planeerimisele hoo sisse lükanud. Ja sel aastal on suveürituste planeerimine varajasem, ära jää hiljaks!

09Mär2018

 

Kevad on kohe käes ja tasub nüüd igal juhul planeerida iga väljasõidu koosoleku juurde üks meeskonnamäng.

05Jan2018

Uus meeskonnatöö mäng ettevõtte gruppidele!


Heameel on uut aastat alustada uue meeskonnamänguga!

Värskelt on testid läbinud ja kahel korral korraldatud uus meeskonnamäng "Suurendame käivet!" See on spets, ainult Eesti ettevõtetele mõeldud disainitud meeskonnatöö arendav mäng maastikul.

Tegevust toimub maastikul, milles kõik osalejad tegutsevad ühise eesmärgi - käibe suurendamise nimel. Oluline on rollide ja tegevuste jagamine ja koordineerimine ning koostöö. Meeskonnamäng ei sarnane tiimi igapäevatööga, kuid peale mängu on kindlasti kogunenud kogemist, mida tava elus tööle tagasi minnes rakendada.

See on mäng, ida saab mängida igal pool ja igal ajal - ka praeguse kehva talvega, sobib gruppidele 20 kuni 120 inimest.

Loe lähemalt Kasvatame käivet mängu kohta!

 

 

 

 

 

 

 

17Nov2017

Ideid meeskonna jõuluürituseks


Soovitame sel aastal traditsiooniline jõulüritus korraldada selline, mis eristub varasematest ja jääb ikka meelde!

25Okt2017

Meeskonnatöö tegevused sügisel ja pimedal ajal


Kell on kohe-kohe taas keeratud talveajale ning õhtud varakult pimedad. Pime aeg ei sega aga meeskonnatööd väljas! Ideid ja lahendusi meeskonnatööd arendavatele tegevustele jagub sügiselgi!

27Jun2017

Suvepäevadele seiklusi jagub!


Suvepäevadeks seiklusi jagub!


Fat bike jalgrattamatkad Eestismeeskonnatoo mangud 2018 sygiseesti mang meeskondadele 2017