Üritusturundusagentuur Frank Events ja seiklusfirma 360 Kraadi ühinesid

 

Eesti hinnatuimate üritusturundusagentuuride hulka kuuluv Frank Events ostis seiklusfirma 360 Kraadi, et kasvada piirkonna mitmekülgseimate sündmuste korraldajaks ning tõusta seiklusturismi eestvedajaks.

12Veebr2019

Esimesed sammud meeskonnakoolitust valides

 

Meeskonnatöö koolituse valimisel, nagu iga valiku puhul, on oluline panna paika rõhuasetus. Selleks võiks leida vastused paarile kontrollküsimusele:

• Mis tüüpi koolitust meie meeskond ootab – kas pigem meelelahutuslikku või pigem analüütilist?

• Mis peaks koolituspäeva lõppedes meie meeskonnas muutuma hakkama?

• Mis tüüpi koolituste läbi meie meeskond kõige paremini areneks?

• Kui suur osa koolitusest võiks moodustada praktiline tegevus ning kui suure teooria?

11Jan2019

Uus Eesti teemaline mäng Nipernaadi rännak


Nipernaadi hakkas tegutsema...!

Eesti-teemalised meeskonnamängud on meie tegevustes olnud alati mängijate lemmikud. EV100 mäng, mida korraldasime juubeliaasta puhul, lõppes koos 2018. aastaga.

12Dets2018


Meeskonnatöö mängud siseruumides koguvad hoogu. Lisaks Robot Wars, Filmifestivali ja Virtuaalreaalsuse mängudele on meil nüüd valmis ka uus sisemäng Träffik.

08Nov2018


Meil on valmis saanud uus meeskonnamäng ruumis sees mängimiseks - strateegia ja tiimitöö mäng Träffik! Mängi seminaril või ettevõtte jõulupeol uut mängu!

02Okt2018


Peale kuiva suve on tavapärane sügis kohal. Sügisel ikka sajab ning kehvem ilm ei välista tegevusi ja meeskonnamänge väljas. Kui sündmuseks ette valmistada, siis vihm ei sega seiklust. Ka pime aeg ei sega seiklemist.

 

Üritust planeerides on oluline kindlasti osalejaid hoiatada, et tulemas on ka välitegevus ning osalejad saavad riietuda ilmale sobilikult või haarata kaasa teise komplekti õueriideid. Kui ka veekindla jope unustasid selga panna, siis kiire abi saab meie vihmakeebist. Neid on alati kaasas.

29Aug2018

Helide Maailma mäng nüüd kuni 140 inimesele

 

Uus Helide maailma mäng on suure hoo sisse saanud ja mänge toimub juba üle Eesti!

Ning arvestades suve suuremaid üritusi, õnnestus meil kummalisi helisid püüdvaid scannereid juurde hankida. Ja nüüd saab uues mängus  kuni 140 inimest maastikul helide järgi orienteeruda ning neid tuvastada. 

Kui teie asutuse suvepäevaks on veel seiklusmäng valimata, vajad lihtsat ja lõbusat mängu, siis vaata uut helide Maailma mängu!

 

 

 

 

18Apr2018

Suveks seiklus valitud?

Kevad on suveürituste planeerimisele hoo sisse lükanud. Ja sel aastal on suveürituste planeerimine varajasem, ära jää hiljaks!

 

Kevad on kohe käes ja tasub nüüd igal juhul planeerida iga väljasõidu koosoleku juurde üks meeskonnamäng.

05Jan2018


Heameel on uut aastat alustada uue meeskonnamänguga!

Värskelt on testid läbinud ja kahel korral korraldatud uus meeskonnamäng "Suurendame käivet!" See on spets, ainult Eesti ettevõtetele disainitud meeskonnatööd arendav mäng maastikul.

Tegevus toimub maastikul, milles kõik osalejad tegutsevad ühise eesmärgi - käibe suurendamise nimel. Oluline on rollide ja tegevuste jagamine ja koordineerimine ning koostöö. Meeskonnamäng ei sarnane tiimi igapäevatööga, kuid peale mängu on kindlasti kogunenud kogemist, mida tavaelus tööle tagasi minnes rakendada.

See on mäng, mida saab mängida igal pool ja igal ajal - ka praeguse kehva talvega, sobib gruppidele 20 kuni 120 inimest.

Loe lähemalt Kasvatame käivet mängu kohta!

 

 

 

 

 

 

 


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused