Lihtne ja Lõbus mängud toimuvad ka külmakraadidega

Lihtne ja Lõbus meeskonnamängudel käib talvel kogu tegevus kinnastes!

Krõbedate külmakraadidega on mängude huvilised muret tundub, et kas külma ilmaga ikka saab mängida. Et kas erinevaid aparaate kasutades näpud ära ei külmu?! Ikka, saab! Sest kõikides mängudes on kõik aparaadid kasutatavad kindad käes.

Vast kõige väiksemad nupud on fotojahis kasutavatel Canoni fotokatel. Kuid ka need on sõrmkindaga igati vajutatavad.

Enigma mängul kasutuses olevatel raadiosaatjatel tuleb vajutada vaid ühe suurt eetri nuppu, mis on kindaga igati hästi vajutatav.

Gepsimises kasutuses olevad Garmin Oregon 200 GPSid on puutetundlike ekraanidega. Talvel mängides anname ekraani vajutamiseks kaasa pliiatsid, mille kustukummi otsaga saab valikud teha kasvõi kõige paksema labakindaga.

Kõige külmakindlam on Nagu Nupud Laual – seal ei ole vaja ka midagi paberile kirjutada. Elektroonilist abimeest saab samuti vajutada labakindaga, kasutades pliiatsit.

Kõik mängud vältavad ca 2 tundi ning kõigis on parajalt liikumust maastikult, mis hoiab olemise soojana. Seega, ilmale sobilikult riietudes on kõik Lihtne ja Lõbus tüüpi mängud lahedalt tehtavad ka karge talveilmaga. Ning mida päevi kevade poole, seda rohkem on päeval ka päikest.


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused