uisumatkad merel ja rabalaugastel

Uisumatkad 

Uisumatkad on Eesti talve kõige lahedamad seiklused!

Liuelda otsejoones saarele või käänuliste kallastega rabalauka peegelsiledal jääl – elamus on garanteeritud.

Aga uisumatk on ka kõige rohkem ilmast sõltuv matk, sest jää peab olema lumetu ja sile. Kui sellist jääd kusagil tekib, siis peab tegutsema kiiresti, sest ilm võib muutuda. Seepärast on kõige kindlam viis uisuseiklusest osa saada registreerudes meie uudiskirjaga.

 


Sobivad olud võivad tekkida kus iganes: Alutaguse rabadest kuni Väinamere laidudeni. Hoiame jääoludel pidevalt silma peal ja kui kusagil peaks tekkima head uisujääd anname sellest kohe uudiskirja kaudu teada.

Kui tahate uisumatkale tulla grupiga ja seda pikemalt ette planeerida, broneerida juba varem majutuse, sauna ja õhtusöögi, siis peab arvestama võimalusega, et õigel päeval uisutamiseks sobivat jääd ikkagi ei ole ja peame leidma mõne alternatiivse tegevuse. Näiteks suusa-, räätsamatk või mõni meeskonnamäng.

 

 

Tavaliselt hakkab jääd tekkima detsembri lõpus ja jaanuari alguses rabalaugastele. Haapsalu, Saunja ja Matsalu lahed külmuvad enamasti jaanuari keskel või lõpu poole. Väinameri olenevalt talvest jaanuari lõpus/veebruaris. Tavaliselt on paremad uisutamise olud Lääne-Eestis, sest seal on vähem lund ja rohkem veekogusid, näiteks Marimetsa rabalaukad, Tänavjärved, Saunja ja Haapsalu lahed jne.

Hind

Korralduse tasu gruppidele alates 12 in:
 
27€ + KM/osaleja (ilma piknikuta)
33€ + KM/osaleja (koos piknikuga)
Võta ühendust!

kermo@360.ee
Tel. 56668172

Saada päring 360 KRAADI matkatiimile