Lihtsad ja lõbusad meeskonnamängud seminaridele

Meeskonnamängud

Lihtsad ja lõbusad meeskonnamängud koostöö arendamiseks.

Lihtsad ja lõbusad meeskonnamängud on orienteeruvalt 2 tundi vältavad meeskonna koostööd arendavad tegevused - hea valik koolituse- ja seminarijärgseks vaba aja sisustamiseks. Korraldame mänge kõikjal Eestis aastaringselt.

 

Hasart ja põnevus!

Träffik on uus haarav strateegiamäng, mis kaasab kõiki tiimiliikmeid!  Selles mängus on väljakutsed nii põnevad, et analüüsima hakkavad oma vabal tahtel ka kõige kärsitumad osalejad ja seda ikka oma tiimi maksimaalse tulemuse nimel. Kogu tegevus haarab osalejad jäägitult tegevusse!

 

Kõige erilisem orienteerumismäng!

Helide maailm on lihtne ja lõbus meeskonnamäng, kus orienteerutakse kuulmise järgi! See mäng sobib tiimidele, kes ei taha viktoriini, jooksmist ja rabelemist või kellele on oluline, et mäng sobiks ka juhul, kui inimestel on mõne ühise keele oskus nõrgem. See on mäng, mille sarnast pole te kunagi varem mänginud!

Legendi järgi leiti Glehni lossist ülikooli teadlaste salaseltsi ruumist raadioskännerid, millega kuuleb helisid minevikust. Need erilised aparaadid suudavad vastu võtta igas Eestimaa asukohas eri aegadest pärit helisid. Mitmed vandenõuteoreetikud olevat püüdnud sellel helide maailma saladusele jälile jõuda, kuid neil see ei õnnestunud ja müsteerium on senini lahendamata.


Põnevus ja pinge on haripunktis, kui kell tiksub halastamatult ja pommirühm peab keerulise sütikuga pommi kahjutuks tegema, enne kui loendurile ilmuvad kõige viimased numbrid 5, 4, 3, 2 ...

Nagu meie oma Da Vinci kood!

Uues kaasahaarava legendiga maastikumängus on nuputamist, liikumist ja meeskonnatööd! Iga meeskond saab endale koopia K. Väino omaaegsest portfellist koos selle salapärase sisuga! Et lahendada Väino portfelli mõistatus, tuleb teil koti sisu kasutades maastikul jälgi ajada, uurida vihjed, murda lahti koode ja täita ülesandeid.

Koos on kõik võimalik!

Filmifestival on meeskonnamäng, kus avastad, et koos meeskonnaga on kõik võimalik. Kehastuda filmikompanii tegelasteks ning teha paar filmitreilerit on lausa imelihtne!
See mäng toob paari lõbusa tunni jooksul Su kolleegides välja nende loomingulise ja humoorika külje ning võtab muige suule veel hiljemgi.

Avasta Eestimaad!

Kas tead, kus asub suurim rändrahn, milline näeb välja viikinglaev Turm või kus asub Eesti ainuke jõepraam? Eesti mäng nõuab nii teadmisi kui nuputamist ning selle käigus avastate koos meeskonnaga põnevaid ja eriskummalisi seiku ning paiku Eestimaal!

Haarav meeskonnatöö!

Võistlevatel meeskondadel tuleb etteantud detailikomplekti abil ehitada töötav puldiga juhitav robot, millega hiljem teiste tiimide robotitega lahingus mõõtu võtta. Robotite ehitamise töötoas on legolaadsed konstruktorite komplektid, mille südameks on ettevalmistatud mootoritega liikuri põhi. Üritus algab meeskondade loomisega ja robotite eesmärgi tutvustamisega. Seejärel kulub meeskondadel 1-2 tundi ehitustööks ning seejärel asuvad need robotid võistlustulle konkreetset ülesannet täitma!

Haarav seiklus Vanalinna tänavatel!

Vanalinnaseiklus on lõbus seiklus, mis sobib hästi väliskülalistele vanalinnaga tutvumiseks või lõbusaks firmaürituseks. Tegemist on seiklusega, mis viib Tallinna Vanalinna silmapaistvaimate vaatamisväärsuste juurde. Mängus on liikumist, nuputamist ja tiimitööd! Seal on ka keskaegse vanalinna hõngu ja moodsat tehnikat!

Läbimõeldud strateegia annab eelise!

Loquiz on mäng mõtlevale inimesele! Selles mängus tuleb meeskonnal langetada otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskima ja panna proovile oma teadmised.

Mobiilne Põgenemisruum sõidab kohale teie üritusele! Exit roomi põnevus teile sobivas kohas!

Legendi järgi leiad sõpradega metsas uidates salapärase suvila. Avatud uks tekitab uudishimu ja nii avastad end märkamatult võõras suvilas. Kiire pilk sees viitab, et selle maja omanik tegeleb õudsete asjadega. Äkitselt uks sulgub ja tuled kustuvad.

Strateegia. Põnevus. Kiirus.

Meeskonnamäng, mis nõuab tiimilt head reageerimisvõimet ja pidevat tegevusplaani kohandamist vastavalt kiirelt muutuvale mänguseisule.
Kasuks tuleb oskus 100 piires liita ja lahutada!

Klassika läks veel paremaks!

Fotojaht 2 on uus versioon kõikide aegade kõige lõbusamast meeskonnamängust. Moodsam versioon mängust, mille mõtlesime välja 2003. aastal, on nüüd veel parem!


Toomas Nipernaadi on tundmatu rändaja. Ta luiskab alatasa ning jagab katteta lubadusi – eriti ilusatele naistele. Nipernaadi enda sõnul "ilus vale maksab rohkem kui karm tõde".

Uus Eesti rahvussport

Kas teadsid, et võid igas Eestimaa paigas ja igal ajal mängida golfi? Ja mitte minigolfi. Suurt golfi mille suurim väärtus on mõtestatud jalutuskäik looduses. Lisaks heale seltskonnale ka natuke võistlust. Uueks Eesti rahvuspordiks pürgivat ala saab nüüd mängida ka pimedal ajal helendavate ketaste ja valgustatud korvidega! On isegi ägedam, kui valgel ajal! Meil on mobiilne varustus ja paigaldame raja teie ürituse toiumumise kohta!

Oleme discgolfi korraldanud alates 2005. aastast ja kogemusi on kogunenud erinevate ürituste korraldamisel paljudes Eestimaa paikades.

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979