Lihtsad ja lõbusad meeskonnamängud seminaridele

Meeskonnamängud

Lihtsad ja lõbusad meeskonnamängud koostöö arendamiseks.

Lihtsad ja lõbusad meeskonnamängud on orienteeruvalt 2 tundi vältavad meeskonna koostööd arendavad tegevused - hea valik koolituse- ja seminarijärgseks vaba aja sisustamiseks. Korraldame mänge kõikjal Eestis aastaringselt.

 

Kõige erilisem orienteerumismäng!

Helide maailm on lihtne ja lõbus, kuid eriline meeskonnamäng - selles orienteerutakse kuulmise järgi!

Legendi järgi leiti Glehni lossist, ülikooli teadlaste salaseltsi ruumist raadioskännerid, millega kuuleb helisid minevikust. Nende eriliste aparaatidega saab kuulata igas Eestimaa asukohas eri aegadest pärit helisid. See müstiline helide maailm on lisaks teadlastele paelunud erinevaid vandenõu teoreetikuid. Helide päritolu uurimine jäi aga lõpetamata.

Tähistame juubeliaastat mängides!

EV100 on spetsiaalselt juubeliaastaks valminud lihtne ja lõbus meeskonnamäng, milles on ainult 100% Eestiga haakuvad teemad.


Põnevus ja pinge on haripunktis, kui kell tiksub halastamatult ja pommirühm peab keerulise sütikuga pommi kahjutuks tegema, enne kui loendurile ilmuvad kõige viimased numbrid 5, 4, 3, 2 ...

Nagu meie oma Da Vinci kood!

Uues kaasahaarava legendiga maastikumängus on nuputamist, liikumist ja meeskonnatööd! Iga meeskond saab endale koopia K. Väino omaaegsest portfellist koos selle salapärase sisuga! Et lahendada Väino portfelli mõistatus, tuleb teil koti sisu kasutades maastikul jälgi ajada, uurida vihjed, murda lahti koode ja täita ülesandeid.

Koos on kõik võimalik!

Filmifestival on uus meeskonnamäng, kus avastad, et koos meeskonnaga on kõik võimalik. Kehastuda filmikompanii tegelasteks ning teha paar filmitreilerit on lausa imelihtne!
See mäng toob paari lõbusa tunni jooksul Su kolleegides välja nende loomingulise ja humoorika külje ning võtab muige suule veel hiljemgi.

Avasta Eestimaad!

Kas tead, kus asub suurim rändrahn, milline näeb välja viikinglaev Turm või kus asub Eesti ainuke jõepraam? Uus mäng mäng nõuab nii teadmisi kui nuputamist ning selle käigus avastate koos meeskonnaga põnevaid ja eriskummalisi seiku ning paiku Eestimaal!

Põnevus haripunktis!

Pealtkuulatud kõnest info väljalugemine on põnev ja ka lõbus! Väljendit „füüri laskma“ mõistavad ju kõik ühte moodi!? :) Pane oma tiim proovile - kes suudab infot edastada nii, et pealtkuulajad seda ei mõista.

Haarav meeskonnatöö!

Võistlevatel meeskondadel tuleb etteantud detailikomplekti abil ehitada töötav puldiga juhitav robot, millega hiljem teiste tiimide robotitega lahingus mõõtu võtta. Robotite ehitamise töötoas on legolaadsed konstruktorite komplektid, mille südameks on ettevalmistatud mootoritega liikuri põhi. Üritus algab meeskondade loomisega ja robotite eesmärgi tutvustamisega. Seejärel kulub meeskondadel 1-2 tundi ehitustööks ning seejärel asuvad need robotid võistlustulle konkreetset ülesannet täitma!

Haarav seiklus Vanalinna tänavatel!

Vanalinnaseiklus on lõbus seiklus, mis sobib hästi väliskülalistele vanalinnaga tutvumiseks või lõbusaks firmaürituseks. Tegemist on seiklusega, mis viib Tallinna Vanalinna silmapaistvaimate vaatamisväärsuste juurde. Mängus on liikumist, nuputamist ja tiimitööd! Seal on ka keskaegse vanalinna hõngu ja moodsat tehnikat!

Läbimõeldud strateegia annab eelise!

Loquiz on mäng mõtlevale inimesele! Selles mängus tuleb meeskonnal langetada otsuseid sobiva strateegia ja liikumissuuna valimiseks, olla valmis nende nimel riskima ja panna proovile oma teadmised.

Mobiilne Põgenemisruum sõidab kohale teie üritusele! Exit roomi põnevus teile sobivas kohas!

Legendi järgi leiad sõpradega metsas uidates salapärase suvila. Avatud uks tekitab uudishimu ja nii avastad end märkamatult võõras suvilas. Kiire pilk sees viitab, et selle maja omanik tegeleb õudsete asjadega. Äkitselt uks sulgub ja tuled kustuvad.

Strateegia. Põnevus. Kiirus.

Meeskonnamäng, mis nõuab tiimilt head reageerimisvõimet ja pidevat tegevusplaani kohandamist vastavalt kiirelt muutuvale mänguseisule.
Kasuks tuleb oskus 100 piires liita ja lahutada!

100% nalja garanteeritud! 

Kui tahad mängu, mis võimaldab pikast koolitus- või seminaripäevast lõõgastuda ilma igasuguse peamurdmise, planeerimise või muu aju ülekoormusele viiva pingutuseta, siis mängi Fotojahti! Puhasta oma pea töömõtetest, lase oma loomingulisel minal esile tulla ja kaks tundi nalja ja naeru lõbusa jalutuskäigu jooksul on garanteeritud! Fotojaht on tõeliselt lõbus mäng, mis õnnestub alati!


Toomas Nipernaadi on tundmatu  rändaja. Ta luiskab alatasa ning jagab katteta lubadusi – eriti ilusatele naistele. Nipernaadi enda sõnul "ilus vale maksab rohkem kui karm tõde".

Uus Eesti rahvussport

Kas teadsid, et võid igas Eestimaa paigas ja igal ajal mängida golfi? Ja mitte minigolfi. Suurt golfi mille suurim väärtus on mõtestatud jalutuskäik looduses. Lisaks heale seltskonnale ka natuke võistlust. Uueks Eesti rahvuspordiks pürgivat ala saab nüüd mängida ka pimedal ajal helendavate ketaste ja valgustatud korvidega! On isegi ägedam, kui valgel ajal! Meil on mobiilne varustus ja paigaldame raja teie ürituse toiumumise kohta!

Oleme discgolfi korraldanud alates 2005. aastast ja kogemusi on kogunenud erinevate ürituste korraldamisel paljudes Eestimaa paikades.

Võta ühendust!  

alar linna
alar@360.ee 
Tel. 56632979 

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit