Fotojaht

Fotojaht 2

Klassika läks veel paremaks!

Fotojaht 2 on uus versioon kõikide aegade kõige lõbusamast meeskonnamängust. Moodsam versioon mängust, mille mõtlesime välja 2003. aastal, on nüüd veel parem!

Uuenenud Fotojaht on lõbus mäng ettevõtte gruppidele, milles on ühendatud vana hea fotojahi lavastamine, lihtne orienteerumine ja moodne tehnika. Kui tahad mängu, mis võimaldab pikast koolitus- või seminaripäevast lõõgastuda ilma liigse  pingutuseta, siis mängi Fotojahti!

Puhasta oma pea töömõtetest, lase oma loomingulisel minal esile tulla ja kaks tundi nalja ja naeru lõbusa jalutuskäigu jooksul on garanteeritud! Fotojaht on tõeliselt lõbus mäng, mis õnnestub alati!

Loe täpsemalt kuidas Fotojaht käib ja mida on uut!"

Kuidas Fotojaht 2 mäng käib?

Sinu meeskonnal tuleb leida õiged pildistamiskohad ja vastavalt legendile lavastada igas võttepaigas üks kindlal teemal foto. Selline, mis vastasmeeskonnad pahviks lööb. Mida rohkem loomingulisust, julgust ja omapära, seda parem on lõpptulemus. Mida rohkem asukohti leiate, seda rohkem pilte ja suurem võiduvõimalus.

Kohe, vahetult peale jahi osa väljas saab suurel ekraanil „jahisaagiga“ tutvuda - nautida unikaalseid stseene, leidlikke kompositsioone ja koomilisi nägusid kõige ootamatumates olukordades. See mäng sulatab Su meeskonnaliikmete vahel ka kõige kõvema jää! :)


Mida on uut?

Uus Fotojahi mäng on vaheldusrikkam, ilmastikukindlam ning keskkonnasõbralikum! Lavastamise kohti saab nüüd leida nii kaardi, vihjete, vanade piltide kui ilmakaarte ning tiimikaaslaste eelistuste järgi. Pildistamine ja asukohtade leidmine käib iPadiga.  

Ühekordseid pabermaterjale enam ei ole ning kõik on veekindel. Uudsust lisavad salastatud asukohad kaardil ja täiendatud reaalsus - võid kohtuda dinosauruste või UFOde, ei puudu ka Jack Norris, Hanno Egipt ja Kim Jong ning moodsad meemid live lavastustes.

Tehtud pildid jäävad osalistele mälestuseks meenutamaks lõbusat üritust!

•  Fotojahti saab korraldada valgel ajal igal pool üle Eesti, see ei nõua füüsilist pingutust ning sobib igas vanuses osalejatele. 
•  Meie poolt on kogu vajalik tehnika ja läbiviimine ning auhind võitjale. 
•  Mängust saab osa võtta 12 kuni 200 inimest korraga. Ühe meeskonna optimaalne suurus on 7-8 inimest
•  Fotojaht koos sissejuhatsue ja jahisaagi vaatamsiega, kestab kokku 2,5h
•  Fotojahti saab läbi viia eesti, inglise, soome ja vene keeles. Nalja saab fotokahi mängus palju!Fotojaht meeskonnamäng

Uues fotojahi mängust ei puudu ka moodsad meemid Fotojaht 2 mängus on nüüd ka täiendatud reaalsus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Lõbusa fotojahi korralduse tasu


Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      27 €
21 - 40 inimest      22 €
41 - 80 inimest      16 €
81 - 120 inimest    13 €
Üle 120 inimese     11 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%
Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ
Suurema grupi korral küsi personaalset lahendust!

Vaata majutusasutuste kaardilt sobivat turismitalu.

 

Osalejate muljeid fotojahist


Airis Vesk
, Kiviõli Seikluskeskuse tiimiga mängimas, sügis 2018

Meile need mängud hirmsasti meeldivad, kus nalja saab! Kõik panid oma loovuse tööle ja mõnel juhul olid pildid ikka üsna julged ;) Igal juhul on tahvlitega seda väga hea mängida. Aitäh!Carmen Kaljulaid, AS Piletilevi Oxforellis mängimas

Tänan, super tore oli, kollektiiv oli rahul! Oleme nüüd rõõmsal meelel valmis sügist vastu võtma! Aitäh, aitäh, aitäh!


Sjuzana Solonenkova
, Mercell Estonia OÜ tiim Otepääl 

Tahtsin tänada fotojahi eest. Mäng läks väga ladusalt, kõik toimis ja nalja sai meeletult! Kõik jäid väga rahule ning kindlasti soovitan seda oma tuttavatele ka.

 

 

Telli lõbus Fotojaht!

Helista kohe Alarile ja küsi lisainfot: 56632979. Või saada kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Saada päring!

 

 


©360 KRAADI Fotojahti mänguskeem ja lahendus on 360 KRAADI omalooming. Välja mõeldud aastal 2003. Fotojaht 2 uuendatud 2018. Idee autor Eric, tiimis Alar, Tiina.

 

 

  • Fotojaht sobib hästi meelt lahutama seminaripäeva lõpus
  • Grupi suurus 12-200
  • Aastaringselt, valgel ajal
  • Mängu aeg: 2,5+ h
  • EST, ENG, RUS, FIN
  • © 360 KRAADI omalooming 2018

 

 

 

alar linna

alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit