Müstiline helide maailm tiimimang looduses

Helide maailm

Kõige erilisem orienteerumismäng!

Helide maailm on lihtne ja lõbus meeskonnamäng, kus orienteerutakse kuulmise järgi! See mäng sobib tiimidele, kes ei taha viktoriini, jooksmist ja rabelemist või kellele on oluline, et mäng sobiks ka juhul, kui inimestel on mõne ühise keele oskus nõrgem. See on mäng, mille sarnast pole te kunagi varem mänginud!

Legendi järgi leiti Glehni lossist ülikooli teadlaste salaseltsi ruumist raadioskännerid, millega kuuleb helisid minevikust. Need erilised aparaadid suudavad vastu võtta igas Eestimaa asukohas eri aegadest pärit helisid. Mitmed vandenõuteoreetikud olevat püüdnud sellel helide maailma saladusele jälile jõuda, kuid neil see ei õnnestunud ja müsteerium on senini lahendamata.

Ja nüüd on teie võimalus tulla kuulama müstilisi helisid ning panna tiim proovile ja selgitada kes on helide mõistmisel kõige osavam!

Lihtne ja lõbus mäng!

Müstilisi helisid, mida otsime, on kuulda vaid spetsiaalse aparatuuriga. See on nagu täiendatud reaalsus - kõnnid maastikul ringi ja kuuled erinevaid helisid erinevatest aegadest. Kuna inimesed kuulevad ja tajuvad ning mõistavad helisid erinevalt, siis toob edu hea tegevuste ja rollide jagamine tiimis ning oskus jõuda ühisele seisukohale. Oot-oot, mis hääl see siis nüüd oli? Kriuksuv uks või kapsalehe murdumine? Jooksev koer või hunt? Mõnele on une pealt tuttav heli, mida tekitab akutrell, teisele aga hiireklikk või akordionilõõtsa suhisev hääl. Kõikide tiimiliikmete panus on vajalik! Edukaks tegutsemiseks tuleb meeskonnas jagada rollid nii, et osa on kuulajad, osa liikumise planeerijad ja osa kirjutajad, kes helid kirja panevad. Ja see kõik on väga lõbus ning lihtsam, kui selle teksti lugemine.

Loe täpsemalt, kuidas me seda mängu mängime!

Kuidas helide maailma meeskonnamäng käib?

Mängu alguses jagame teid väikestesse tiimidesse ja jagame välja tehnika, kõrvaklapid, abivahendid ning piirkonna kaardi. Maastik tuleb koordineeritult ja kaardi järgi läbi kontrollida ning õiged helid tuvastada. Põnevust lisab, et mõnes asukohas kõlavad helid korraga, mõni heli kõlab vaid viivuks ning mõne puhul tuleb koguni koos tiimiga nuputada ja heli päritolu leida. Võidab tiim, kes tabab kõige enam helisid.

Lõbus ja üllatusterohke finaal

Vaieldamatult kõige lõbusam osa mängust on kokkuvõtete aeg, kui kuulame kõik helid koos selgitustega üle. Ja uskuge meid - lõbusaid üllatusi tuleb sealt kuhjaga!


Mängida saab igas keeles ja igal ajal, linnast väljas

Selles mängus ei esitata küsimusi ja müstilised helid kõlavad igas keeles samamoodi - seda mängu võivad koos mängida ka inimesed, kes omavahel ühte keelt ei räägi. Ning see on ainuke mäng milles on eri keelt kõnelejad võistlemas võrdsetes tingimustes ja keele oskus ei anna eelist! 

 • Osalejate arv 12-120

 • Läbiviimise keeled: eesti, inglise, soome, vene. Helid on keelteülesed ja mängu saab inglisekeelse läbiviimisega mängida kõikides teistes keeltes!

 • Meie poolt on kogu vajalik tehnika ja varustus ning auhind parimale tiimile

 • Haarav helide skaneerimine vältab täpselt 1,5 tundi, kui mängijad peavad kõrgendatud tähelepanuga maastikul liikuma. Koos sissejuhatuse ja kokkuvõttega vältab üritus orienteeruvalt 2 tundi, rahulikus tempos läbitakse 2-3 kilomeetrit.

 • Erti lahe on mängida pimedas, kuid arvesta, et pimedas metsas kõlavad helid pisut kõhedamalt.

 • Mängupiirkonnaks sobivad majutusasutuste ümbruste maastikud, ei sobi linnakeskkonda. Tallinnas saab mängida ainult Nõmme Spordiradadel ja Vabaõhumuuseumis.

 
Helide maailm meeskonnamäng Nõmmel Helisid kuulamasMeeskonnatöö mäng looduses Helide maailm maastikumäng
 

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad

Jevgeni Supin, 360 Media OÜ mängimas Nõmmel, suvi 2018

Oli väga tore seiklus. Kõik osalejad olid rahul. Hea, lihtne aga põnev. Aitäh!

Mailis Talu, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusega mängimas Raudsillal, suvi 2018

Meie jäime mänguga rahule. Kõik sujus hästi. Mäng oli teistsugune ja põnev. Aitäh teile :)


Mari Pultsin
, Spin TEK tiimiga Väike-Trommi talus, talv 2018

Väga lahe oli, aitähh järjekordse toreda mängu eest! :)

Veel osalejate arvamusi


Liisa Kaupmees
, Nõmmel Glehni lossi juures treeningmängul, talv 2018

Helide mäng oli tavapärastest erinev sest eeldas tunnetamist, mitte tarkust. Omajagu arutlemist sai tiimiga tehtud! Pimedus lisas liikumisele põnevust sest otsest orientiiri, kuhu liikuda polnud - ainult helide tugevus andis aimu, kas valitud suund oli õige. Mängiksin sõpradega seda veelkordki! 

Meeskonnamängu korralduse tasu                                                                   Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      27 €
21 - 40 inimest      22 €
41 - 80 inimest      16 €
81 - 120 inimest    13 €
Üle 120 inimese    11 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! 
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.


Telli mäng või küsi lisa!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  © Müstiline Helide Maailm mänguskeem on Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming. Välja mõeldud aastal 2018, idee autor Alar.

                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

 

 • Grupi suurus 12-120 
 • Aastaringselt
 • Mängu aeg: 2h
 • EST, ENG, FIN, RUS 
 • © 360 KRAADI omalooming 2018

 

 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979