Karl Väino mõistatus seiklusmäng

Karl Väino mõistatus

Nagu meie oma Da Vinci kood!

Uues kaasahaarava legendiga maastikumängus on nuputamist, liikumist ja meeskonnatööd! Iga meeskond saab endale koopia K. Väino omaaegsest portfellist koos selle salapärase sisuga! Et lahendada Väino portfelli mõistatus, tuleb teil koti sisu kasutades maastikul jälgi ajada, uurida vihjed, murda lahti koode ja täita ülesandeid.

Legendi kohaselt leiti rahvamuuseumi kolimise käigus üks lukustatud kast, millel on venekeelne kiri hoiatusega, et kasti jõuga avamine hävitab selle sisu. Muuseumi töötajad kinnitavad, et uusimate dateerimismeetoditega on kindlaks tehtud, et kast kuulus tõepoolest Karl Väinole. Just sedasama kasti otsisid aardekütid aastakümneid!

Pane tiim proovile!

Karl Väino oli omal ajal teada-tuntud oma lahutamatu nahkportfelli tõttu. See oli tal alati kaasas - nii koosolekutel kui ka Kalma saunas. Portfelli omaniku kohta on aastatega liikvele läinud palju legende, mis on aja jooksul muutunud aina värvikamaks ja rikastunud uute versioonidega. Üks neist väidab, et Väino peitis kuhugi midagi hinnalist ja porfellis on vihjed selle kohta. Teise legendi põhjal võib arvata, et mees hoidis lukustatud kastis hoopis midagi isiklikku, mis sel ajal avalikustamist kartis.

Nüüd, kui ootamatult leiti too salapärane kast, on igaühel võimalus asuda mõistatust lahendama ja selgus majja lüüa!

Loe täpsemalt kuidas me seda mängu mängime!

Meil on Karl Väino kuulsast portfellist tehtud 25 koopiat! Selles on erinevat ajastukohast kraami: kompass, rublad, viinapudel, tööriistad ja palju esemeid, millega esmapilgul oskagi midagi peal hakata. Teil võimalus end proovile panna ja mõistatus lahendada! Iga tiim saab porfelli koopia ja lisaks moodsa nutika abilise! Kui meil õnnestub koos mõistatus lahendadada ja kast avada, siis jagatakse selle sisu ära. Kõige suurema panuse andnud tiim saab kastist valida autasu esimesena.

Mõistatuse lahendamine käib 6-7 liikmelistes tiimides. Erinevad ülesanded ja väljakutsed asuvad maastikul eri kohtades, liikumisel tuleb kasutada nii vana head kompassi, kui elektroonist kaarti. Ülesannete seas on nii nuputamist, kui ka reaalseid ülesandeid. Iga lahendatud ülesanne viib järgmiseni. Mäng on jõukohane kõigile - selles on sees ka õlekõrred, mida kasutades saad mängus edasi, kuid mille kasutamine võib kahandada võiduvõimalusi. Põnevust ja pinget lisab piiratud aeg!  

* Mõistatust on saab lahendada linnades ja majutusasutuste juures kevadel, suvel ja sügisel (miinuskraadidega ei saa mängida).
* Sobib mängimiseks pimedas pealampidega, lambid meie poolt
* Mäng vältab kokku 2,5 tundi.
* Korraga saab koodi murda kuni 160 inimest, minimaalne 12 inimest
* Mängida saab eesti ja inglise keelesTiimitöö mäng Karl Vaino meeskonnamängvaino lisapilt Lahenda portfelli mõistatus!

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad

Liina Võsaste, Töötukassa tiimiga mängimas Voorel, sügis 2018

kõik jäid väga rahule, koolitaja oli tore, ülesanded mõnusad, mitte üleliia keerulised, kuid nuputamist oli omajagu. Hea tuju ja positiivse emotsiooni said kõik.

Janika Kibus, East Capital Baltics tiimiga mängimas Kõue mõisas, kevad 2018

 Karl Väino mõistatus oli väga lahe mäng! Vahelduseks pidi ajurakud tööle panema sest Googel selles mängus ei aita ja see oligi tore😊 Mäng oli lihtne ja lõbus. Nii Eesti tiim kui väliskolleegid jäid väga rahule ja kindlasti on see mäng soovitamist väärt! Seega veelkord üks suur AITÄH! 😊

Tartu Ülikooli tiim mängimas Vanaõue puhkekeskuses, talv 2017

Mäng sujus hästi (väljas oli küll külm, kuid see ei seganud), see oli põnev ning kiiresti tekkis ka hasart, mõistatused olid väga huvitavad ja mitmekesised ning erinevad inimesed said erinevatel hetkedel hiilata oma tugevamate külgedega. Emotsioonid on jätkuvalt väga positiivsed, kuigi mängust on juba aega möödas. Suured tänud teile!

Katri Metsma, TLT AS mängimas Kirna õppekeskuses, sügis 2017

Aitäh Teile, kõik olid peale mängu roosapõsksed ja muljetest pakatamas. Täitsime oma eesmärgi, milleks oli inimeste vahelise koostöö ühtsustamine. Sarnase ürituse puhul kindlasti pöördume taas Teie poole, koostöö oli väga meeldiv.

Veel osalejate arvamusi

Katre Meos, REPLACE AS tiimiga Soo külalistemajas, kevad 2017

Oi, me jäime väga rahule, Linda ja Tiina tegid super tööd, kõik fännasid mängu ja väga tore oli! Super suured tänud selle eest! Ilmataat õnnistas meid ka muidugi megailmaga. Kindlasti kohtume teie meeskonnaga veel ja maani kummardus veelkord Lindale, väga tore ja soe inimene, nagu vana sõber! :)

 
Triin Edovald, Nõmmel Spordikeskuse juures mängimas, kevad 2017

See oli kõige ägedam seiklusmäng, mida mänginud olen. Nagu suur exit ruum ja isegi osadest parem!Jaanika Savolainen, Jüri lähedal mängimas, kevad 2017

Tore mäng, kus saab valida, kas puhkepäeval ajusid ragistada ja loovalt lahendusi leida või võtta vabalt ja kasutada ära punktide krediit, et võiduka lõpuni jõuda. Vaatamata sellele, et üks vahenditest veidi tõrkus ja väiksemad lapsed tüdinesid, oli vapraid, kes rõõmsalt lõpuni vastu pidasid ja sellest mängust maksimumi võtsid. Tänud!


Korralduse tasu

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      29 €Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
21 - 40 inimest      24 €
41 - 80 inimest      18 €
81 - 120 inimest    14 €
Üle 120 inimese    12 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Telli seiklusmäng!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© Karl Väino Mõistatus mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. Välja mõeldud aastal 2017. Idee autor Linda, tiimis Andre, Eric.

 

 

  • Grupi suurus 12-160
  • Kevad, suvi, sügis
  • Mängu aeg: 2,5h
  • EST, ENG
  • ©360 KRAADI omalooming 2017

 

 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979