Mängud Rocca Al Mare vabaõhumuuseumis

Nagu Nipernaadi Rännak


Toomas Nipernaadi on tundmatu  rändaja. Ta luiskab alatasa ning jagab katteta lubadusi – eriti ilusatele naistele. Nipernaadi enda sõnul "ilus vale maksab rohkem kui karm tõde".

Selles mängus olete teie nagu Nipernaadid ja Vabaõhumuuseum on kui Eestimaa, mida mööda vaba hingena ringi rännata. Igas peatuspunktis tuleb teil Nipernaadi „paunast“ tõmmata küsimus, millele peate vastama. Ilma luiskamata. Kui vastate õigesti, teenite plusspunkte. Karm tõde on see, et iga vale vastus annab miinuspunkte ja skoor väheneb. Ja kuigi Nipernaadil oli alati aega küll, siis teil tuleb mõnele küsimusele ka aja peale vastata.

Loe täpsemalt kuidas me seda mängu mängime!

Nagu Nipernaadi rännak on uus põnev meeskonnamäng, mis tutvustab Vabaõhumuuseumi territooriumil Eestimaa pärandit – lõbusalt ja seikluslikult. Mängus osalevad 3-5 liikmelised meeskonnad, kel tuleb Nipernaadi „paun" käe otsas kõlkumas mööda Eestimaad rännata ja ettejuhtuvaid ülesandeid lahendada. 


Tiimi eesmärk on käia läbi võimalikult palju Eestimaa kauneid kohti. Igas taluõues esitab „paun“ teile uue küsimuse või annab ülesande.  Nipernaadi „paun“ on 21. sajandile kohane - ilmastikukindlas kotis tahvelarvuti, mis juhatab kogu mängu: navigeerib, esitab küsimusi ja püstitab ülesandeid, näitab vanu pilte ja videolõike. 

Mängu saame läbi viia eesti, inglise ja soome keeles. Grupi suurus 10-700 inimest.

Nipernaadi kombel ööd metsas või jõekäärus veetma ei pea - mäng kestab orienteeruvalt 2 tundi. Päikeseloojanguks tuleb hulkurielu maha jätta ja tavaellu tagasi pöörduda. Rahulikus tempos jalutatakse Vabaõhumuuseumi territooriumil 2-6 km.


Tutvusta Nipernaadiga Eestimaad

Nagu Nipernaadi rännak on väga sobiv mäng firmadele, kel on vaja võõrustada teistest riikidest pärit külalisi – siin saate seikluslikkku mängu lisada ka pisikese kultuuriloolise elemendi. Mängust on ka inglisekeelne eriversioon välikülalistele!

Korralda kogu üritus Vabaõhumuuseumis!

Vabaõhumuuseumis on lisaks suurpärasele maastikule head võimalused töiseks seminari pidamiseks või lustiürituseks. Toitlustamist pakub suures majas Kolu kõrts ja muuseumis toimetavad erinevad cateringi pakkujad. Üritust muuseumis korraldades ei lisandu tavapärast pileti hinda. Ruumide kasutamiseks on vajalik eelnev broneerimine! Vaata ruumide ja toitlustuse võimalusi muuseumi Eesti Vabaõhumuuseumi kodulehelt.

 

Mängu korralduse tasu

10-le inimesele 294€Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
Iga lisanduv inimene 18€


Grupihinnad (osaleb rohkem kui 35 inimest):

36-50 inimest 750€
51-70 inimest 840€
71-100 inimest 1120€
101-130 inimest 1280€
131-160 inimest 1460€
161-200 inimest 1620€

Küsi personaalset lahendust veel suurematele gruppidele See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ! 

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20% ja ei sisalda võimalikke kulutusi ruumidele ja toitlustusele muuseumis. Ruumide rendi korral ei lisandu eraldi muuseumi sissepääsu piletit. Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ


Osalejad arvavad


Annika Kibus, Eesti Näituste AS tiim, sügis 2017

Mäng meeldis ja kõigil oli vahva nagu ikka. :) Suureks plussiks toon korraldamise poolt pealt välja selle, et sai veel viimasel hetkel muutusi sisse viia, kui mitte öelda, et suisa viimasel sekundil. Üllatus oli ka teiepoolne auhindamine! Kiidan ja tänan omalt poolt!


Eveli Post, AS Postimees Grupp suvepiknikul, august 2016

Kirjutan, et Sind ja teie meeskonda tänada – tagasiside meie töötajatelt on olnud väga positiivne, töötajad on öelnud, et küsimused olid põnevad, meeldis, et mäng oli jõukohane erineva sportliku tasemega inimestele ning mäng andis võimaluse tutvuda muuseumi alaga. Samuti olid Toomas ja Andre väga vahvad, selgitasid mängu arusaadavalt, suhtlesid osalejatega ja kõik sujus väga hästi!

 

Võta ühendust!

Helista Alarile ja küsi lisainfot: 56632979. Või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Saada päring! 


© Nagu Nipernaadi Rännak mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI  omalooming. Välja mõeldud  2016 aastal. Idee autor Urmas, tiim Alar, Toomas, Andre.

 

 

alar linna

alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit