Mängud Rocca Al Mare vabaõhumuuseumis

Nagu Nipernaadi Rännak


Toomas Nipernaadi on tundmatu rändaja. Ta luiskab alatasa ning jagab katteta lubadusi – eriti ilusatele naistele. Nipernaadi enda sõnul "ilus vale maksab rohkem kui karm tõde".


Nipernaadi rännak on uus Eesti-teemaline maastikuviktoriin meeskondadele. Selles mängus olete nagu Nipernaadi ja lähiümbruse loodus on kui Eestimaa, mida mööda vaba hingena ringi rännata. Igas peatuspunktis tuleb teil Nipernaadi „paunast“ tõmmata välja vastus küsimusele, mida inimesed erinevas paigus vajavad. Siin luisata ei tohi ja kui vastate õigesti, saate kiita.


Vahel on luisata kasulik

Tegemist on tiimidevahelise võistlusega ja kui teil õnnestub konkurente haneks tõmmata läbi lustaka luiskamise ning nad valele teele suunata, siis nende kiituste skoor väheneb. Kaardil on kogu mängu vältel ka teiste tiimide liikumine näha ning eduka "jänesehaagi" korral saate teiste skoori vähendada.

Mäng sobib nii uitajatele, kui võitjatele

Rännakut saab võtta rahulikult jalutades kelmikaid küsimusi ja loodust nautides. Kuna keegi peab siiski võitma ja Sinul on just see plaan, siis tasub nuputada rohkem ning aega ja teekonda planeerida nii, et olla kõige tegusam täpselt keskpäeval. "Keskpäev" saabub täpselt mängu keskel ja siis on piiratud ajal kõik kiitused topeltskooriga. Planeerimine ja tempokas vahesprint lisavad põnevust ja ootamatuid olukordi, mida on lõbus mängu kokkuvõtet tehes koos läbi arutada.

Nipernaadi kombel ööd metsas või jõekäärus veetma ei pea - mäng kestab orienteeruvalt 2 tundi. Päikeseloojanguks tuleb hulkurielu maha jätta ja tavaellu tagasi pöörduda. Rahulikus tempos jalutatakse 2-6 kilomeetrit.

Loe täpsemalt kuidas me seda mängu mängime!

Mängus osalevad 3-5 liikmelised meeskonnad, kel tuleb Nipernaadi „paun" käe otsas kõlkumas mööda Eestimaad rännata ja ettetulevaid ülesandeid lahendada.

Tiimi eesmärk on käia läbi võimalikult palju Eestimaa paiku ja teenida kiitust. Igas asulas on keegi, keda aidates saab kiitust teenida. Nipernaadi „paun“ on 21. sajandile kohane - ilmastikukindlas kotis tahvelarvuti, mis juhatab kogu mängu: navigeerib, esitab küsimusi ja püstitab ülesandeid ning peab arvet kiituste osas. Küsimused on kõik Eestiga seotud, Nipernaadi ajastust tänapäevani.

Mängida saab igal pool ja igal ajal

Mängida saab nii turimistalude juures, linnades ja mujal, kus on ruumi jalutamiseks. Rännata saab ka talvel kindad käes ja pimedal ajal (pealambid meie poolt). Eriti hea paik mänguks on Vabaõhumuuseum.

Grupi suurus 12-999 inimest. Mängu viime läbi ainult eesti keeles. 

Osalejad arvavad

 

Mariliis Hänilane, Mapri Ehitus tiimiga mängimas Nõmmel, kevad 2019

Kõik osalejad jäid väga rahule! Väga vahva oli ning kaasahaarav. Nii mõnigi sai poole mängu pealt aru, kuidas tegelikult oleks võinud mängu mängida. Nõmme spordikeskuse terviserajad on ka väga hea koht, kus antud mängu läbiviia.

Karin Kallisma, Softwerk OÜ tiimiga mängimas Luhtres, talv 2019

Väga tore oli! Meeldis, et saime peale seminari õues olla ja liigutada. Lisaks oli väga lahe, et mängus oli kaardiks tahvelarvuti, mille abil sai jälgida ka teiste liikumist.

Maibi Rikker, Kiili Lasteaed kollektiiviga mängimas, talv 2019

Meie Nipernaadi seiklus läks väga hästi ja kõigile väga-väga meeldis. Ülihea koostöö vorm! Tutvustan seda kindlasti ka teistele haridusasutustele.

 

Veel osalejate arvamusi:


Annika Kibus, Eesti Näituste AS tiim

Mäng meeldis ja kõigil oli vahva nagu ikka. :) Suureks plussiks toon korraldamise poolt pealt välja selle, et sai veel viimasel hetkel muutusi sisse viia, kui mitte öelda, et suisa viimasel sekundil. Üllatus oli ka teiepoolne auhindamine! Kiidan ja tänan omalt poolt!


Eveli Post, AS Postimees Grupp Vabaõhumuuseumis mängimas

Kirjutan, et Sind ja teie meeskonda tänada – tagasiside meie töötajatelt on olnud väga positiivne, töötajad on öelnud, et küsimused olid põnevad, meeldis, et mäng oli jõukohane erineva sportliku tasemega inimestele ning mäng andis võimaluse tutvuda muuseumi alaga. Samuti olid Toomas ja Andre väga vahvad, selgitasid mängu arusaadavalt, suhtlesid osalejatega ja kõik sujus väga hästi!

Mängu korralduse tasu

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest         25 €
21 - 40 inimest         20 €
41 - 80 inimest         15 €
81 - 120 inimest       13 €
Üle 120 inimese       11 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%
Veel suuremate gruppide korral küsi personaalset lahendust!

Võta ühendust!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979. Või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  
© Nagu Nipernaadi Rännak mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI  omalooming. Tiimis Linda, Urmas, Alar, sisutootja Markus Otsus.

 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979