Meeskonnamäng Pommirühm virtuaalreaalsuses

Pommirühm virtuaalreaalsuses


Põnevus ja pinge on haripunktis, kui kell tiksub halastamatult ja pommirühm peab keerulise sütikuga pommi kahjutuks tegema, enne kui loendurile ilmuvad kõige viimased numbrid 5, 4, 3, 2 ...

Selles meeskonnamängus tuleb teil edu saavutamiseks teha head koostööd, ladusalt suhelda ning välja nuputada, kuidas erinevad pommid kahjutuks teha. Milline kood sisestada, milline juhe lõigata läbi esimesena, millist nuppu vajutada, et sütik kahjutuks teha, enne kui aeg lõpeb.

Uus virtuaalreaalus ja meeskonnatöö mäng

Pomm ise on õnneks virtuaalne! Pommid mida kahjutuks teha on virtuaalmaailmas ja abistav meeskond on päris elus. Virtuaalmaailmas olev mängija näeb pommi, tiimikaaslased aga manuaalist kuidas õigesti toimida.

Pomm ise on õnneks virtuaalne (ehk nö virtuaalmaailmas). Teie meeskond aga vägagi elus ja tegutseb reaalses maailmas. Ühe mängija saate saata virtuaalmaailma, kus tal on võimalik pommi näha. Teil, tema tiimikaaslastel, on aga käepärast manuaal, kust näete, kuidas pommi  õigesti käsitseda. Seega virtuaalmaailmas olev tiimi liige ei näe juhendit ja teised ei näe pommi. Meeskonnal tuleb virtuaalmaailmas olevat tiimikaaslast juhendada ja teda samm-sammu haaval pommi demineerimisel juhendada. Pommi demineeriv meeskonnaliige kirjeldab samal ajal teistele, kuidas eelmine samm õnnestus ja kas liigutakse õiges suunas. Edu toob suhtlemine ja koostöö! Hasart ja põnevus tekib mõlemas maailmas!

Loe täpsemalt, kuidas me seda mängu mängime!

Pommirühma mängitakse 3-6 liikmelistes meeskondades. Ühel tiimiliikmel on peas virtuaalreaalsuse VR prillid ja tema näeb pommi, saab seda uurida, vajutada nuppe, lõigata läbi juhtmeid ja teha muud vajalikku et pomm kahjutus teha. Ülejäänud meeskonnaliikmed jagavad rollid päris maailmas ning uurivad juhendeid. Juhend ei ole lihtne manuaal, vaid meeskond peab koos nuputama ja lahendama väikseid puzlesid, et saada aru, mis on mis ja mis on õige lahendus! Ülesannete seas on nuputamist alates morse koodist ja ruunimärkidest kuni võrranditeni. Pinget kruvib ajataimer!

 

Ürituse aeg kokku 2,5 tundi (orienteeruvalt 1,5h pommirühmas)
Läbiviimise keeled: eesti, inglise
Osalejate arv: 12 - 40
Maksimaalselt 6 VR komplekti
Meie poolt kogu vajalik tehnika ning auhind

Ehe meeskonnatöö!

Pommirühmad alustavad briifinguga ja seejärel algab võistlus. Võidab tiim, kes 1 tunni jooksul suudab demineerida võimalikult palju erineva raskusastmega pomme. Alustame lihtsamatest ja mida edasi, seda keerukamad on uued pommid. Iga 10 minuti järel tiimi liikmete rollid vahetuvad ja virtuaalmaailma pommi demineerima pääseb järgmine osaleja. Mäng on ehe meeskonnatöö, sest kui esimese - kõige lihtsama pommi, saab demineerida kahekesi, siis iga järgmise pommi puhul on vaja järjest rohkem abi hästi toimivalt meeskonnalt.


Proovi ja koge virtuaalmaailma!

Kui parim meeskond on auhinna ja kuulsuse välja teeninud, saate VR-prillidega niisama lustida ja kogeda virtuaalreaalsust. Põgeneda Exit-ruumist, lennata mägedes, sõita ameerika mägedel jne. Uus kogemus ning ägeda elamused on garanteeritud!


Kus saab virtuaalreaalsusega mängu meeskondadele läbi viia?

Mängu saab korraldada igal pool. Kogu varustus töötab akudel, eraldi elektrit ei ole vaja ja soojal ajal saab mängida ka väljas. Väga hästi sobib mäng ka ruumides sees toimuvatele üritustele. Minimaalselt on vaja vaid ruumi, kuhu kogu seltskond ära mahub, kuid parem, kui seal on ka toolid ja lauad iga tiimi jaoks. Mängida saab ka kasvõi pubis või teie oma kontoris! Loomulikult ka kõikides majutusasutustes üle Eesti!

 Virtuaalrealsus tiimimängus VR meeskonnatöö mäng

 

 

 

 

  

 

Osalejad arvavad

Kristina Hansen, Gunvor Services AS tiim Maiasmoka kohvikus, Sügis 2018

Mäng oli minu arvates väga lahe, meie tiim sai selle suht kiiresti selgeks, samas polnud see kunagi liiga lihtne. Osa rahvast alguses kartis mängu, aga kui selgeks sai, oli juba väga hea. Auhinnad olid väga meeldiv üllatus. Järgmisel aastal valime tõenäoliselt veel midagi teie valikust.

Mari-Liis Auntock, AS G4S Eesti tiim Ojakol, Sügis 2018

Jäime väga rahule! Kõik olid hasardis! Suuremale osale seltskonnast oli see esimene kokkupuude virtuaalreaalusega.

Mariann Luhaoja, Playtech tiim Tartus

Suur aitäh! Meie inimestele väga meeldis ja sain positiivset tagasisidet! 

Liisi Vesselov, Jõelähtme vallavalitsuse tiimiga mängimas Ajaveskis,

Kuna meil oli väga erinevas vanuses osalejaid, siis alguses oli ka neid, kes veidi kõrvale hoidsid ja ütlesid, et pole päris nende teema, kuid vaatasin, et lõpuks kõrvale ei jäänud siiski keegi. Veidi kompamist ja kõik olid mängus. Ja need, kes varem veidi pelgasid, siis hiljem nö „vaba kava tehes“ Ameerika mägedel olid just nendel emotsioonid kõige rohkem laes. Seda oli põnev kogeda ja kõrvalt vaadata.
Jäime väga rahule ja loodan, et nii mõnelgi osalejal hakkas mõte liikuma ka edaspidi virtuaalreaalsust kasutada. Need emotsioonid olid nii ehedad, et jäävad veel kauaks meelde.


Korralduse tasu

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      27 €Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
21 - 40 inimest      22 €

Hinnale lisandub käibemaks 20%

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! 
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Telli virtuaalreaalsuse mäng!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

 

  • Grupi suurus 12-40 
  • Siseruumides aastaringselt, õues soojal ajal
  • Mängu aeg: 2,5h
  • EST, ENG

 

 

Võta ühendust! 

Saada päring siit:

paavo@360.ee
Tel. 56632979