Vanalinnaseiklus Tallinnas

Uus Vanalinnaseiklus

Haarav seiklus Vanalinna tänavatel!

Vanalinnaseiklus on lõbus seiklus, mis sobib hästi väliskülalistele vanalinnaga tutvumiseks või lõbusaks firmaürituseks. Tegemist on seiklusega, mis viib Tallinna Vanalinna silmapaistvaimate vaatamisväärsuste juurde. Mängus on liikumist, nuputamist ja tiimitööd! Seal on ka keskaegse vanalinna hõngu ja moodsat tehnikat!

Kuidas seiklus käib?

Mängu alguses jagame osalejad tiimidesse (3-5 inimest). Eesmärk on tiimiga koos leida vastused Vanalinna huvitavaimate kohtadega seotud küsimustele. Rühma juhatab kaart tahvelarvutil ning küsimused avanevad täpselt õigetes kohtades. Vastamiseks on vajalik ennekõike avastamishimu ning nutikus. 

Loe täpsemalt kuidas me seda mängu mängime!


Mäng viib põnevatesse paikadesse vanalinnas

Vastuseid otsides satud Toompea lossi, linnamüüri, Paksu Margareeta ning mitmete teiste oluliste objektide juurde vanalinnas. 

Meeskond otsustab ise kuidas ta mängule läheneb. Erinevad asukohad on erineva väärtusega, punkte saab ainult õigesti vastatud küsimuste eest ning võitjal on mängu lõpuks kõige rohkem punkte.

Mängu teevad põnevaks ka miinuspunktid ja alad vanalinnas, kus „linn kogub maksu“ ehk piirkonnad kus tiimilt punkte maha lahutatakse. Tuleb planeerida teekonda ja liikuda ettevaatlikult, et mitte maksupunktidesse sattuda.

Mängu saab alustada igalt poolt vanalinnast või selle servast ning mängu lõpu punkti saab muuta tiimile sobivaks. Lõpetada samas kohas või liikuda otse mõnda söögikohta.

PS! Mängu saab lisad ka mängijatega seotud küsimusi!

Mäng sobib ka väga suurtele gruppidele 

Seiklus sobib gruppidele 10 kuni 700 inimest. Üritust saab korraldada aastaringselt ning ka pimedas! Mängu korraldame eesti, soome, inglise, vene, saksa ja norra keeles (inglisekeelse läbiviimisega võimalik mängu sisu ka itaalia, prantsuse, läti, leedu, poola jt keeltes). 


Vanalinnaseiklus Vanalinnaseiklus Tallinnas Vabaduse väljak Vanalinnaseiklus meeskondadele Vanalinna seiklus meeskonnamänguna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejate muljeid vanalinnaseiklusest

Kätlin Nõmm, Scoro tiimiga mängimas, talv 2017

Meil oli mega super. Olgugi, et vihma sadas, siis kõigile väga-väga meeldis ja väga lõbus oli. Isegi need, kes seda varem mänginud olid ütlesid, et nende jaoks oli ka huvitav. Kui meil tiim kasvab, siis tulevikus tuleme teeme ühe tiiru veel. 

Mari-Liis Paekivi, Rae Vallavalitsuse tiimiga mängimas, sügis 2017

Mäng oli väga tore! Kõik osavõtjad jäid rahule. Juttu jätkus meil söögilauas kauemaks. Kõik soovisid, et meil oleks olnud rohkem aega, et ikka rohkem punkte läbi käia :) Väga hästi korraldatud üritus ning täname!


Helina Tuuna
, KITMAN THULEMA AS tiimiga mängimas, suvi 2017

Vanalinnaseiklus meeldis väga! Ausalt öeldes ei olegi vanalinnas sellise pilguga ringi käinud ja osadelt kolleegidelt kuulsin, et oli tänavajuppe, kuhu jalg polegi jõudnud. Olete väga lahenda mängu välja mõelnud! Aitäh korraldajatele.


 
Külli Jaakson, Jungent tiimiga mängimas, suvi 2017

Tänud organiseerimast ning tänud ka Carolinele ja Lindale! Mäng meeldis kõigile isegi ootamatult palju. Kõik olid üllatunud, et milline hasart sisse tuli. :) Seletamist jagus veel ka esmaspäeval kontorisse.

Veel osalejate arvamusi

Caddy Kelk, Vanalinnaseiklusel, 2016 talv

Jäime seiklusega väga rahule ja kõik oli täpselt nii nagu peab :) Osalejad olid rahul, et said vanalinna hoopis teise pilguga näha ja nii risti-rästi polegi seda varem läbi käidud.

Sinikka Jarinen, Ida-Tallinna Keskhaigla Vanalinnas seiklemas

Arvestades, milline ilm oli, olid kohaletulnud väga skeptilised ja mõni isegi torssis :). Aga kui mäng käima läks, siis muutus kõik ja hasarti oli palju. Meile väga meeldis.

Inga Berkovitch, Sampo Pank partneritega Vanalinnaseiklusel

Suured tänud Birgitile väga toreda linnaseikluse eest! Kõigil oli väga lõbus ja võitjatiimi auhind maitses hästi! :) Peatsete uute seiklusteni!

Katrin Tees, Vanalinnas mängimas 

Kindlasti soovitan enda sõpradele ja tuttavatele. Eriti neile, kes usuvad, et teavad vanalinna läbi ja lõhki. Selle mänguga on hea ühendada inimeste gruppi, kes üksteist väga hästi ei tunne.  Mängus on ühendatud orienteerumise ja ristsõna lahendamise oskused. Ja on kõikidele jõukohane ning pakub meelelahutust. Kuna ise armastan ristsõnu lahendada, siis meenutas mäng piltlikult 
öeldes muinasjutulist seiklust erinevais paikades ja uute kohtade avastamist. Võibolla oleks andnud sellele mängule veel rohkem plusspunkte kui ristsõnal oleks olnud lõppvastus. Läbi mängimise aeg on piisav, et enne kohvitamist vanalinnas sõpradega midagi põnevat ette võtta.


Vanalinnaseikluse korralduse tasu

10-le inimesele 294 €
Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagiIga lisanduv inimene 18 €.

Grupihinnad (osaleb rohkem kui 35 inimest):

36-50 inimest 750 €
51-70 inimest 840 €
71-100 inimest 1120 €
101-130 inimest 1280 €
131-160 inimest 1460 €
161-200 inimest 1620 €

Küsi personaalset lahendust veel suurematele gruppidele See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ! 

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tee ise mäng!

Tundub kallis? Korralda ise vanakooli seiklus Tallinnas! Meilt saab ideed ja kõik vajalikud mänguvahendid. Loe isekorraldatud Vanalinnaseiklusest siit lehelt.

Küsi lisainfot!

Lisainfot küsida ja üritust tellida saad Alarilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  Tel 56632979

 

Saada päring!

 

 

©360 KRAADI Mäng Tallinna Vanalinnaseiklus on autorikaitse objekt.

 

 

 

  • Uus Vanalinnaseiklus sobib kõige paremini väliskülalistele linna tutvustamiseks
  • Grupi suurus 10-700 
  • Aastaringselt, ka pimedas
  • Mängu aeg: 2-2,5h
  • EST, ENG, RUS, FIN, GER, NOR, +
  • © 360 KRAADI 2013

 

 

Võta ühendust!  

alar linna
alar@360.ee 
Tel. 56632979 

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit