Meeskonnatöö mängud koostöö arendamiseks

Meeskonnatöö mängud

Meeskonnatöö mängud arendavad koostööoskusi meelelahutuslikul moel!

 

Harjutamine teeb meistriks!

 “Suurendame käivet” on uus meeskonnamäng, mis annab kõige suurema efekti, kui seda mängib ühest firmast pärit suurem tiim. Lisaks iga juhi unistusele suurendada käivet, saab siin mängus parandada inimeste omavahelist koostööd ning saadud kogemust ka hiljem päris elus rakendada.  Erinevalt meie paljudest muudest mängudest puudub siin inimeste- või tiimidevaheline võistlusmoment ja kõik mängijad peavad töötama ühise eesmärgi nimel.

Haarav meeskonnatöö

No Easy Day on seikluslik meeskonnatöö praktika, mille keskmes on meeskonnaliikmete omavaheline kommunikatsioon. Tegevuse käigus tunned kuidas osalejate omavaheline suhtlemine areneb jõudsalt. 

See on tõelistest erioperatsioonidest innustust saanud mäng ja ehe meeskonnatreening, mitte ainult lõbus ajaviide.

Meeskonnatreening looduses

Selles mängus tuleb koos töökaaslastega nö tundmatus kohas vette hüpata ja asuda tekkinud olukorda lahendama. See mäng erineb teistest meeskonnamängudest, kuna omavahelist mõõduvõtmist siin ei ole. Pigem on see praktiline meeskonnatöö koolitus, milles küll puudub teooria osa, kuid mis annab teile tööriistad meeskonnatöö arendamiseks.

Lõbus ja kaasahaarav väljakutse

Meeskonnatöö olümpia on uus lõbusatest mängudest ja tiimitöö harjutustest koosnev meeskonnamäng, kus peamine on just koos tegemine. Kaasahaaravad harjutused esitavad väljakutse kõigile osalejatele ning võimaldavad ka tiimisiseselt omavahel mõõtu võtta. Kuid meeskonna alale kohaselt seisneb edu võti siiski tiimi koostöös.

Hoogne tiimitöömäng

Raharalli on kiiretele, nutikatele ja meeskonnavaimuga mängijatele! Sellest mängus tuleb tööle panna nii pea kui jalad – nagu ikka, kui võisteldakse raha pärast!

Tegemist on strateegiat ja planeerimist nõudva valikorienteerumisega maastikul ning selles mängus ei saa öelda, et ka üks on võitlusväljal sõdur! See on tiimimäng!

Ootamatu finaaliga klassikaline seiklusmäng

Legendi järgi on siiamaani leidmata üks hinnaline aardekirst. Kus täpselt ei mäleta keegi. Küll aga on aarde maha matjatest alles kirstu võti, vana kaart kangal ja üks paljutõotav, kuid esmapilgul vähekasulik niidiots kirstu asukoha leidmiseks. Vana ja justkui kasutu aukudega detaililt info väljalugemiseks tuleb seigelda ümbruskonnas, nuputada ja ületada koos kaaslastega ettetulevaid takistusi.

Suhtlemisoskus, strateegia, kiire mõtlemine ning nuputamine vee peal.

Need on vaid killud meeskonnatööst mis hakkavad mühinal tuure võtma. Tegu on lõbusa meeskonnatöö praktikaga vee peal, mis ühendab ja arendab.


Meeskonnakoolitus koos meeskonnamänguga - hariv ja lõbus viis tiimitunde tõstmiseks!

Usume, et ka hästi koostoimiv tiim vajab regulaarselt lõbusat tiimiüritust! Tulemuslik meeskonnaüritus on lõbus ja haarav ning selles saadavat kogemust annab rakendada igapäevatöös. Lisaks meeskonnatunde suurendamisele peab ka muljeid ja emotsioone jätkuma kauaks!

 

alar linna

alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit