Faks peakontorist meeskonnatreening

Faks peakontorist

Meeskonnatreening looduses

Selles mängus tuleb koos töökaaslastega nö tundmatus kohas vette hüpata ja asuda tekkinud olukorda lahendama. See mäng erineb teistest meeskonnamängudest, kuna omavahelist mõõduvõtmist siin ei ole. Pigem on see praktiline meeskonnakoolitus, milles küll puudub teooria osa, kuid mis annab teile tööriistad meeskonnatöö arendamiseks.

Kuidas meeskonnamäng käib?

Mäng algab faksi saabumisega peakontorist. Seal on lühidalt kirjas ülesanne, mis teie meeskonnal tuleb täita ning rohkem lisainfot peakontor ei jaga. Legendi järgi on saabunud kulleriga ka kast töövahenditega milles on nii paberit pliiatsit, kui tehnilisi vahendeid. Kasti avades läheb aeg käima ja edasi on teil vaja meeskonnad efektiivselt tööle saada, et ülesanne täita. 

Ülesande täitmine vältab 1,5 tundi. Selle aja jooksul tuleb teil ilma lisajuhendamiseta jagada meeskonnas rollid, koordineerida tegevusi ja õigesti aega planeerida. Samal ajal liigute maastikul ning peate efektiivselt kasutama olemasolevaid tehnilisi abivahendeid: õues kasutatavaid nutiseadmeid ja raadiosaatjaid omavaheliseks suhtlemiseks ja koostöö korraldamiseks.

Selles mängus võib juhtuda ka nii, et peakontori püstitatud eesmärk jääb teil meeskonnana saavutamata. Sellevõrra rohkem on teil kasu hilisemast kokkuvõtvast arutelust ja analüüsist, mis meeskonnatööd parandada aitab.

*Tegevus toimub kahes osas: 1,5 tundi maastikul ning 1 tund osalejate omavahelist arutelu ja analüüsi. 
*Osalejate arv 12 kuni 60
*Mängu läbiivmise keeled: eesti, inglise, soome, vene

Täpsemat tegevuse sisu enne mängu osalistele ei jagata. Riietumisel tuleb valmistuda maastikul liikumiseks, kõik muu selgub kohapeal! Mäng sobib hästi meeskonnakoolitusele.

Meeskonnatreening faks peakontorist Meeskonnaharjutus faks peakontorist

 

 

 

 

 

Meeskonnamängu korralduse tasu

10-le inimesele 390 €
Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagiIga lisanduv inimene 20 €.
Grupp 36-50 inimest 895€
51-60 inimest 1045€

Sisaldavad käibemaksu 20%
Meeskonnatöömängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ


Osalejad arvavad

Janno Ruus, Rapla Politseijaoskonnaga mängimas Nelijärve puhkekeskuses, sügis 2017

Rapla politsei meeskond jäi koolitusega väga rahule. Mäng oli haarav ja need 2 tundi möödusid kiiresti. Ise mängus osalejana püüdsin vahepeal ka kõrvalt vaataja rolli võtta, et näha kuidas meeskond toimetab, kuid see ostus päris raskeks, sest mäng haaras mindki.

Kristjan, Kaitseliidu tiimiga mängimas Koolituskodus, sügis 2017

Üritus oli super. Kuna me pole selliseid asju varem teinud, siis oli elevust palju. Üritus aitas paremini meil üksteist tundma õppida väljaspool tavapärast rutiini ning tuua välja asju, mida ei teadnud. Nii näiteks sain mina teada osade inimeste huvidest, mis muidu poleks välja tulnud. Lisaks tõi koolitusmäng välja mitmed nüansid, mis on olulised koostöö korraldamisele. Eriti oluline minu jaoks oli kommunikatsiooni ja informatsiooni vahetamise roll.

Nele Järve, Akzo Nobel Baltics AS, Nelijärvel sügis 2017

Mina, ürituse organiseerijana jäin antud mänguga väga rahule! Väga meeldis Imre suhtlemine meeskonnaga kogu mängu jooksul ja eriti hea oli tagasiside andmine, kui kõik alguspunkti tagasi jõudsid. Kuna osad punktid olid metsas, siis üks meeskond oli leviulatusest väljas ja koostööd väga teha ei saanud. Sellest oli kahju. Kokkuvõtteks - kõik oli suurepärane, meeskond jäi õhtuse tegevusega väga rahule!

Mattias Saks, Nortali tiimiga Topus, suvi 2017

Hea mäng ja hästi korraldatud, mängujuht oli tore ja kõik laabus väga kenasti! Seejuures tore, et sisuliselt ise ehitame endale mängu ja kukub välja täpselt nii nagu ise teeme. Tore oli ka mängujuhilt saada tagasisidet nö kõrvaltvaatajana kuidas meie tiim toimib.

Maiu Topp, Digitaalehitus klastri timiga Lodjal suvi 2017

Faksi mäng oli päeva nael! :) Täname!

Kai Prinits, VBH Estonia AS Luhtre talus, mai 2017

VBH meeskond tänab Teid põneva ja seiklusliku koolituse eest ja tervitused ka meie mängujuhile Urmasele! Tagasiside meeskonnalt oli väga positiivne ja hasart suur. Nii mõnigi meist oleks valmis olnud veel pikemalt seda lõbusat mängu jätkama. Aitäh!Ave Merilain
, JELD-WEN Eesti A/S Rakveres mängimas, 2017 kevad

Sain taas kuulda väga head tagasisidet. See mäng seminari viimases osas oli olnud väga mõnus. Hoolimata sellest, et mäng ei kohustunud võistlema teise meeskonnaga, siis olevat ikka väike hasart sisse tulnud. Igal juhul olid kõik rahul ja mina see hulgas. Seega olen veendunud, et jätkame tulevikus Teiega koostööd.

Aive Uus, Concise Systems tiimiga Nõmmel mängimas, 2017 talv

Meie meeskond jäi mänguga rahule :-) Üldiselt mõnus adrenaliin tuli ja meeskonnavaim ja kõik olid väga rahul pärast. Vaid ühel eesti keelt mitte oskaval inimesel on raske kaasa tulla, sest hasart oli suur ja tõlkimisest ei tule midagi välja.


Telli meeskonnamäng!

Helista Alarile, tel 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

  

Saada päring!

 

 

 © Faks Pekontorist  mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI autentne omalooming. Välja mõeldud aastal 2017. Idee autor Alar, 360 tiimis Imre, Eric + Margus Maksimov.

 

 

  • Fax peakontorist sobib kõige paremini meeskonnakoolituse osaks
  • Grupi suurus 12-60 
  • Aastaringselt, ka pimedas
  • Mängu aeg: 2,5h
  • EST, ENG, RUS, FIN
     

 

 

Võta ühendust!  

alar linna
alar@360.ee 
Tel. 56632979 

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit