Suurendame käivet meeskonnatreening

Suurendame käivet!

Harjutamine teeb meistriks!

 “Suurendame käivet” on uus meeskonnamäng, mis annab kõige suurema efekti, kui seda mängib ühest firmast pärit suurem tiim. Lisaks iga juhi unistusele suurendada käivet, saab siin mängus parandada inimeste omavahelist koostööd ning saadud kogemust ka hiljem päris elus rakendada.  Erinevalt meie paljudest muudest mängudest puudub siin inimeste- või tiimidevaheline võistlusmoment ja kõik mängijad peavad töötama ühise eesmärgi nimel.

“Suurendame käivet“ on hoogne ja tegevusterohke mäng maastikul. Mängijatel tuleb hakkama saada ootamatute olukordadega (käibe suurendamine pole ju kunagi kerge) ning ka pisut nuputada, kuidas üheskoos tegutsedes virtuaalset käivet suurendada. 


Kuidas me seda mängu mängime?

Kollektiivil on mängu algul hulk käibe kasvatamiseks vajalikke vahendeid - arvutid, sidevahendid (kõik mobiilsed ja juhtmevabad), portfellid tähtsate dokumentidega, pitsat ja muud äri edendamiseks vajalik kraam. Kaasas on ka Äripäeva ettevõtete TOP100 – et oma käibe-eesmärke konkurentidega võrrelda, niisama unistada ja eesmärke seada. Kuid sel on oluline roll ka ülesannete lahendamisel.

Meeskond peab koostöö arendamiseks ja käibe kasvatamiseks maastikul reegleid jälgides liikuma, pisut nuputama, vastama küsimustele ja ülesandeid lahendama. Liigutakse paraja suurusega puntides (5-6 inimest), et kõigile jaguks tegevust, kuid kogu tiimil on ühine eesmärk - käibe suurendamine. Olulisel kohal on kiire info vahetamine ja suhtlemine, nõrgima lüli aitamine ning kogu tegevuse ühine koordineerimine.

Mängida saab igal pool ja igal ajal

Mängida saab igal pool linnades ja majutusasutuste juures. Kogu varustust saad kasutada ka kinnastes – seega võid mängida igal aastaajal. Ka pimedus ei sega - iga kollektiivi liige saab meilt pealambi.

Võta mõõtu konkurendi või partneriga või esita väljakutse kolleegidele!

Kuigi ühe mängu raamides tavapärast võistlemist ei toimu, saad sellegipoolest oma käivet võrrelda enne või pärast sind mänginud tiimide käibega (numbrid ei valeta ja meie hoolitseme võrdsete tingimuste eest). Nii et kui tahad, võta mõõtu kas teise osakonnaga, partnerfirmaga või kasvõi konkurendiga! Kas samal ajal või eraldi, vahet ei ole. Käive on käive!

Meeskonnamängu korralduse tasu

20-le inimesele 590 €
Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagiIga lisanduv inimene 20 €. 

Grupihinnad (osaleb rohkem kui 35 inimest):

Grupp 35-50 inimest 895€
51-70 inimest 1045€
71-100 inimest 1365€
101-120 inimest 1605€

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%
Meeskonnatöömängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ

Osalejad arvavad

Kristi Fuchs, Rakvere Politseijaoskonnaga Lammasmäel, sügis 2018

Tõesti, kõigile meeldis. Kui koolitusele/mängule tuldi ootava seisukohaga, siis ära läksid kõik positiivse emotsiooniga. Mängu lõpu hetkel oleks tahtnud veel mängida ja selles mõttes oligi lõpp õigel ajal, kui kõigil emotsioonid olid laes. Suur aitäh teile ja julgeme kõigile teid soovitada! Korraldaja meeskond ka super!

Birgit, Fitek AS tiimiga Kadriorus, suvi 2018

Tänud, megalaheda mängu eest! Meile väga meeldis, seda mängu võiks julgelt veel mängida ja teistele soojalt soovitada! Tervitused ka Lindale ja uute kohtumisteni!

Maris Tross, Elisa tiimiga Lohusalu sadama juures mängimas, kevad 2018

Mäng sujus suurepäraselt. Alguses oli pisut segadust, kuid inimesed said üsna ruttu aru, et teeme koostööd ja uuesti proo­vides, oleks kindlasti kohe alguses omavaheline suhtlus mõnusam. Osalejad olid kõik äärmiselt rahul (kõik 110 inimest) :-). Rahulolevaid nägusid oli terve Lohusalu sadam täis. Kui võimalust on, siis tahame kindlasti veel proovida ja kui keegi küsib, kuidas oli, siis soovitame kindlasti!
Suur-suur aitäh 360 meeskonnale :-) !


Veel osalejate arvamusi


Janne Mikkiver, AS Datel tiimiga mängimas Toosikannul, Talv 2018 

Kõik laabus kenasti.  Hea meeskonnatöö mäng, ilm oli ideaalne, mida veel tahta. Jäime väga rahule. Edu teile, te teete täitsa õiget asja!

Marion Maasikas,  Talv 2017 Nelijärvel

"Suurendame käivet" mäng oli väga lahe! Isegi liikumisvaegusega inimene sai oma panuse anda :). Meeldis just see, et kaasas olid erinevad materjalid ja nendelt pidi vastuseid välja lugema, mitte niisama kuskilt guugeldama. Hea oli see, et ühenduse saamiseks oli mitu varianti - nii kõne kui kiri. Toredad olid ka need video ja pildi ülesanded - lõbus vaheldus, mis pani loovuse ka tööle :). Mängujuht oli ka väga tore ja toetav!Ain Karutoom 

Mäng meeldis eelkõige, et tegemist on meeskonnamängu mitte võistlusega. Samuti, küsimused ja ülesanded, mis olid pea kõik erinevat laadi. Mängu kestvus oli optimaalne.


Mari Jõudvald

Võrreldes eelmise aastaga oli sel aastal mäng toredam mängida, sest eelmine aasta ei saanud mängust kaua aega aru ja siis kui sai, siis oli juba väga vähe mängu aega ja mängu mõnu jäigi saamata. Seekord oli arusaadavam ja see andis palju juurde, sest sai ometi mängida. Hiljem selgus juba ka lisanüansse, aga kuna mäng ei olnud teiste vastu, siis polnud sellest midagi, sest keegi ei saanud ja kellelgi ei tekkinud eelist. Ühesõnaga oli mäng mõnus ja tore aeg kolleegidega koos. Negatiivse poole peale jäi võib olla ainult see, et mängu teema - majandus - ei olnud nii huvitav, aga see on muidugi eriala viga.

 

Telli meeskonnamäng!

Helista Lindale, tel 56946379 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

  

Saada päring!

 

 

 © Suurendame käivet mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI  omalooming. Välja mõeldud aastal 2018. Idee autor Linda, tiimis Alar, Imre.

 

 

  • Suurendame käivet sobib kõige paremini suuremale kollektiivile motivatsioonikoolituse osana.
  • Grupi suurus 20-120 
  • Aastaringselt, ka pimedas
  • Mängu aeg: 2,5h
  • EST
  • ©360 KRAADI omalooming 2018

 

 

Võta ühendust!

linda@360.ee
Tel. +372 56946379