Pääste kolleeg

Päästke kolleeg

Tiimi iga liige on oluline!

Päästke kolleeg on uus meeskonnamäng, mis just seda kinnitab. Või tuletab meelde. ;) See on meeskonnatöö mäng ettevõtte gruppidele, kus edu saavutamiseks on vajalik igaühe panus.

Kuidas toimida, kui avastate, et kõikide tiimiliikmete käed on kinni seotud ja ruumi nurgas tiksub kurjakuulutava taimeriga kohver?! Kuidas panna meeskond ühtsena tööle nii, et piiratud ajaga päästa kõik kolleegid?

Edu toob hea meeskonnatöö ja ladus suhtlus

Kolleegide edukaks päästmiseks tuleb koordineeritult ja kõiki võimalusi nutikalt kasutades järjest üskteist lahti aidata. Käed avanevad erinevate koodidega ja võtmetega, mille saamiseks tuleb nuputada, erinevaid elemente avada ja läbi mängida. Edu toob tiimitöö ja hea kommunikatsioon – arutelu, millist elementi keegi paremini oskab ja kes keda aidata saab.

Võtmeid ja koode saab lahendades erinevaid ülesandeid, mille seas on nuputamist, koostööd ja loogikat vajavaid väljakutseid. Käed vabaks saanud osalejad saavad asuda lahendama keerukamaid ülesandeid koos kolleegidega. Sarnaselt tavalise põgenemisruumiga tuleb ülesandeid lahendada sealsamas kohapeal.

Kõik kolleegid tuleb päästa! Tiksuv kohver nurgas lisab pinget ja põnevust. Seda suurem on emotsioon ja võidurõõm, kui kõik on päästetud enne aja lõppemist!


Kuhu mäng sobib?

"Päästke kolleeg" sobib hästi meeskonnakoolitusele päeva alguses või koolituse vahepalana mängimiseks siseruumides. Mäng annab hulganisti ainest koolitajale  meeskonnatöö analüüsiks ja tagasiside andmiseks.

  • Grupi suurus: 12-30

  • Ajaliselt vältab kogu mäng kuni 1,5h.

  • Meie poolt on mänguks vajalikud vahendid, auhind.

  • Vajalik üks ruum toolide ja laudadega, kuhu osalejad ära mahuvad.

  • Mängu saab läbi viia eesti ja inglise keeles 

 

Korralduse tasu 

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      27 €
21 - 30 inimest      22 €
Hinnale lisandub käibemaks 20%

Vaata majutusasutuste kaardilt sobivat turismitalu.

Või ideid seminari ja ürituse koha leidmiseks Tallinnas.

Tellimine ja info 

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© Päästke kolleeg mäng on Seiklusfirma 360 KRAADI  omalooming. Välja mõeldud aastal 2018. Idee autor Linda, tiimis Imre, Rauno.

Võta ühendust!

 

Saada päring siit:

tiinal@360.ee
Tel. 56632979