raharalli seiklusmang

Raharalli

Hoogne tiimitöömäng

Raharalli on kiiretele, nutikatele ja meeskonnavaimuga mängijatele! Sellest mängus tuleb tööle panna nii pea kui jalad – nagu ikka, kui võisteldakse raha pärast!

Tegemist on strateegiat ja planeerimist nõudva valikorienteerumisega maastikul ning selles mängus ei saa öelda, et ka üks on võitlusväljal sõdur! See on tiimimäng!

Kuidas mäng käib?

Mängu alguses moodustame seltskonnast 5-6 liikmelised tiimid, kes peavad 2,5 tunni jooksul „rallima“ läbi võimalikult paljude kontrollpunktide. Iga võistkond saab navigeerimiseks kaardiga tahvelarvuti, mis on kogu mängu süda. Kontrollpunktide läbimist tuleb hoolikalt planeerida, sest need on erineva väärtusega: lihtsamate kontrollpunktide eest saab vähem, raskemate ja kaugemal asuvate eest rohkem virtuaalset raha.Mängus on 4 meeskonnaülesandega kontrollpunkti 

Ülesannetega ja mehitataud punktide edukas läbimine annab maksimumpunktid ehk siis eriti suure nutsu virtuaalraha. Tiimi asi on valida - kas veeta aega rohkem ülesandeid lahendades või siis orienteerudes ja liikudes. Ülesanded on klassikalised meeskonna koostööd eeldavad lõbusad katsumused. Koos tuleb lahendused välja nuputada ja need ellu viia.  Lisaks on maastikul ka maksualad, mida tuleb vältida – muidu võetakse midagi küsimata teie meeskonna „rahakotist“ terve hulk raha ära. Võidab tiim, kel ralli kontrollaja lõppedes on kogutud kõige enam punkte ehk virtuaalraha.

Sellesse mängu saate soovi korral küsimuste või meeskonnaülesannetena sisse tuua ka teie firmaga seotud teemasid – nii saate päeval toimunud koolituse või seminari sisu siduda õhtuse mänguga.

Kestus ja distants

Mäng kestab 2,5 tundi. Seda mängu saate mängida ka pimedas – siis anname kõikidele osalejatele pealambid. Mängu jooksul läbitakse 3-7 kilomeetrit.

Meie poolt on kogu ettevalmistus, tahvelarvutid, mängujuht ja auhind parimale meeskonnale ning pakk rahakaarte.

Mängujuhid võivad Raharalli läbi viia eesti, vene, soome või inglise keeles.

 

 Raharalli meeskonnamäng Meeskonnatöö 

Meeskonnatöö koolituse mängud Raharalli meeskonnamäng

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad


Piletilevi
tiim mängimas Lepaninal, sügis 2018

 Ralli oli vinge, lõi silmad särama! Need kes osalesid olid väga rahul/ õnnelikud ja kuna oli võimalik valida koormust, siis nutjaid ei olnud. 

Anni Kärner, Netgroup tiimiga Männiarus 

Suured tänud taas kord vägeva meeskonnatöö korralduse eest! Siiani olen üksnes positiivset tagasisidet saanud, et oli põnev ja isegi külm ilm läks meelest ära :)

Evelin Stamm, Siseministeeriumi juhtide koolitusel Virumaal

Eilne Raharalli oli suurepärane, muljeid jagus väga palju kogu õhtuks. Muljed olid meeskondade vahel ikka nii tugevad, et kohati oli raske uute teemadega õhtut jätkata. :) Aitäh veelkord!

Veel osalejate arvamusi

Priit Valk, Eesti Energia meeskonnaga Lammasmäel 

Olen kogu seikluse läbiviimise osas väga rahul. Kõik osalejad said hea emotsiooni ning eri üksuste ja piirkondade töötajad õppisid üksteist palju paremini tundma ja omavahel koostööd tegema.

Koolitaja osas jäime ka rahule. Ega poole tunniga väga palju infot edasi ei õnnestu anda, kuid kes soovis, see kindlasti leidis midagi, mida kõrva taha panna. Olete kindlasti minu positiivse tagasiside ning soovituse ära teeninud!
Alice Ligi, PricewaterhouseCoopers tiim Pärnus mängimas
{xtypo_quote}Suured tänud teile meeleoluka mängu eest! Kõik sujus viperusteta ja teie meeskonna kohta kuuldus ka ainult positiivseid sõnu! Kuna alustasime vihmas ja tuules, oli stardihetkel ehk mõnel osalejal eesootava osas kõhklusi, kuid  finišeerijate näod olid igal juhul väga rahuolevad. Mäng suutis tekitada piisavalt emotisoone ja hasarti ja küsimuste üle arutleti veel pikalt õhtusel peolgi! :) Hea meelega teeme teiega koostööd ka järgmistel kordadel!

Ülli Park, Tallinna Linnakantselei Luhtres mängimas

Meil oli väga tore, ja ilm soosis meid. Kõigile meeldis, iga meeskond võttis eri taktika... jäime väga rahule ja soovitame teistele ka

Korralduse tasu gruppidele

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagikuni 70 osalejat 1350€
71 - 100 osalejat 1520€
101 - 130 osalejat 1790€
131 - 160 osalejat 2220€
161 - 200 osalejat 2390€
 
Veel suuremate sündmuste puhul küsi erilahendust!

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20% 
Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides!
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Tellimine ja info

Helista kohe Alarilele ja küsi lisainfot: 56632979 Või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

  • Raharalli sobib hästi firma suve- või talvepäevade seikluseks
  • Grupi suurus 40-150 (max 250)
  • Aastaringselt, ka pimedal ajal
  • Mängu aeg: 2,5h
  • EST, ENG, FIN, RUS 
  • © 360 KRAADI omalooming 2014

 

 

 

alar linna

alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit