Träffik meeskonnamäng siseruumides

Träffik

Hasart ja põnevus!

Träffik on uus haarav strateegiamäng, mis kaasab kõiki tiimiliikmeid!  Selles mängus on väljakutsed nii põnevad, et analüüsima hakkavad oma vabal tahtel ka kõige kärsitumad osalejad ja seda ikka oma tiimi maksimaalse tulemuse nimel. Kogu tegevus haarab osalejad jäägitult tegevusse!

 

 


Tiimimäng siseruumides, milles kõik on kaasatud

Mäng on mõeldud meeskonnatöö lihvimiseks siseruumides toimuvatele üritusele. Kõik osalejad on mängu kaasatud - kas tegeled strateegiliste käikude väljatöötamisega või oled see, kes lahendused mänguväljal koos tiimikaaslastega esitab. Lihvimist saavad ka läbirääkimisoskused, sest võib tekkida olukordi, kus mängijaid on vaja “laenata” teistest tiimidest. Kogu tegevus on hoogne ja hasarti tekitav!

 

Kuidas mäng käib?

Lühidalt öeldes on tegu meeskonnamänguga, kus igal tiimiliikmel on väga oluline roll, et tulemust saavutada. Träffikus tuleb koos tiimiga välja mõelda erineva raskusega strateegiad ja seejärel need ka lives ette näidata. Põnevust lisab ajapiirang! Kui tiim on valinud sobiva raskusega ülesande ja sellele lahenduse leidnud ning rollid jaganud, tuleb see piiratud aja jooksul läbi mängida suurel, 4 x 4 m mänguväljal. 

Peate tiimiga välja mõtlema millises järjekorras kolleege "päästa". Seejärel tuleb leitud lahenduskäik mänguväljal õigesti esitada. Mida suurema väljakutse valite, seda rohkem punkte on võimalik teenida. Iga tiim otsustab ise, kas kulutada rohkem aega ja lahendada kõvemaid pähleid või mängida läbi sama ajaga rohkem lihtsamaid olukordi. Mängu võidab tiim, kes kogub kõige enam punkte. 

Träffiku mängus hoog ei rauge ja aeg läheb märkamatult! Arendab eelkõige koos mõtlemist, kiiret ühist tegutsemist, üksteise tunnustamist ning tõstab ühise tiimi tunnet.


Kus saab Träffikut mängida?

Mängida saab siseruumides, kuhu kogu tiim lahedalt sisse mahub ja kus on vaba põrandapinda 4 x 4 m. Träffik sobib hästi seminarijärgseks meeskonnatöömänguks, sest ka peale väsitavat päeva tõstab tiimi energiataset.

  • Osalejate arv: 12-120
  • Läbiviimise keeled: eesti, inglise, vene
  • Kestvus: tavapäraselt 2,5h 

Träffik meeskonnamäng siseruumides Meeskonnamäng siseruumides
meeskonnamang siseruumides2 meeskonnamang siseruumides3
Meeskonnamäng siseruumides ettevõtte gruppideole meeskonnamang siseruumides5 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


Osalejad arvavad

Kristiina Eha, Almic OÜ tiimiga mängimas Tallinnas, talv 2019

Soovime tänada väga meeldiva meeskonnaürituse eest! See oli meie esimene kokkupuude 360’ga ning jäime väga rahule. Mängu läbiviija Rauno oli meeldiv, sõbralik ja professionaalne, suutis ka laisemad mehed tegutsema panna. Selle eest sügav kummardus! Mäng on väga kaasahaarav ning paras ajurakkude ragistamine, mis omakorda näitas ka meeskonna töö suutlikkust ning arengukohti. Soovitan teid kindlasti ka teistele!

Markus Nisula, AS KONE tiimiga mängimas Viru hotellis, talv 2019

Väga tore ja mäng meeldis kõigile väga. Jälle oli mäng piisavalt väljakutseline aga samas ka mänguline. Järgmine kord jälle 😊

Endla Mitt, MTÜ Piiriveere Liider tiimiga mängimas Räpinas, talv 2019

Mängujuhid olid väga toredad ja suutsid osalejad kohe „Käima tõmmata“. Ka kõige suuremad skeptikud olid pärast väga rahul, et nad osalesid. Mäng liitis kõiki osalejaid, sõltumata vanusest. Hasart oli suur. Soovitan seda mängu meeskonna koolituse osana ja ka eraldi üritusena. Suur aitäh kogu 360 kraadi tiimile!

Veel osalejate arvamusi:

Kelly Vainlo

Mäng tõmbas mõnusalt adrenaliini üles ja samas nuputamist oli parasjagu. :) Põnevust oli nii, et käed olid lausa higised!

 


Korralduse tasu

Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi

Grupi suurus         Hind osaleja kohta
12 - 20 inimest      25 €
21 - 40 inimest      20 €
41 - 80 inimest      15 €
81 - 120 inimest    13 €


Hinnale lisandub käibemaks 20%


Telli meeskonnamäng!

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

© Mäng on valminud Seiklusfirma 360 KRAADI ja Team Dynamics/טים דיינמיקס koostöös 2018

Võta ühendust!

 

Saada päring siit:

tiinal@360.ee
Tel. 56632979