Sünnipaevamangud

Kas tunned sünnipäevalast!?

"Kas tunned sünnipäevalast" on uus seltskonnamäng maastikul, mis mõeldud just sünnipäevale mängimiseks! Sobib hästi päevakangelasele, kes tahab korraldada sõpradele erilise sündmuse!

Mäng on "tee ise tüüpi" - meie valmistame mängu ette ja anname kaasa vajaliku varustuse ja juhendid, aga läbi viia saab ise. Läbiviimine on lihtne! See on sünnipäevamängudest kõige innovaatilisem!

Kuidas käib?

Selles lõbusas mängus toob edu planeerimisoskus, nutikus ja päevakangelase tundmine! Mängu teeb põnevaks pidevalt muutuv olukord, kus meeskonnal tuleb reageerida kiirelt ja tegevusplaani muuta. Mängus on hulk küsimusi sünnipäevalapse kohta, kelle tundmine suurendab võiduvõimalust.

Mänguväljaks on ümbruskonna maastik, kus asuvad hajutatult virtuaalsed kontrollpunktid. Tahvelarvuti juhatamisel tuleb leida punktid ning seal vastata küsimustele ja lahendada ülesandeid. Eesmärk on kokku saad võimalikult suur hulk punkte!

Vastamisega tuleb olla ettevaatlik - vale vastus lahutab punkte vähemaks! Nii tuleb tiimil langetada otsuseid eelvihjete alusel, millistel teemadel küsimustele vastata! Kes eelistab sporti, kes kultuuri, kuid kõige rohkem annavad punkte õiged vastused sünnipäevalapse kohta. Tema esimene auto, huvitavad hobid, kooliaegselt klassipildilt äratundmine?

Ja kui sinu tiim ei teagi veel kõiki neid naljakaid fakte sünnipäevalapse kohta, siis mängu käigus saad teada!

Mängu kokkuvõte on eriti lõbus, kui kõik koos vaadatakse üle, kes ja kuidas sünnipäevalapse küsimustele vastas!

Mängida saab igal pool, igal ajal

Mängu saame kiirelt ette valmistada igale poole üle Eesti nii linnatänavatele, parkidesse, kui ka sünnipäevalapse koju - seal kus sünnipäev toimub. Mängida saab ka pimedas. 
Mäng sobib ka laste sünnipäevale, alates 10. eluaastast! Vajalik on rahuliku liiklusega ala või park.

Mäng kestab orienteeruvalt 2h
Rahulikus tempos jalutatakse 1,5-3km

 

Osalejad arvavad

Kati Nelis, Mustjõe Kõrtsitalus sünnipäeva mängu organiseerimas, kevad 2015

Mäng oli super lahe! Üks, mis kindel - Teie mäng saab osalejate poolt positiivset reklaami!Mängu ettevalmistuse ja tahvelarvuti rendi tasu

on 49€ meeskonna kohta

  • Ühes tiimis 2-6 inimest
  • Meie poolt on mängu ettevalmistus maastikul, tahvelarvuti (iPad, Samsung 10') rent koos vihmakindla koti ja internetiga.
  • Minimaalne 2 meeskonda, maksimaalne 70.
  • Rendiperiood 48h - päev enne üritust saab varustuse kätte, üritusest järgmisel päeval tagasi. Laupäeval toimuva sünnipäeva korral saab varustuse tagasi tuua esmaspäeva hommikul.

Info ja tellimine

Tellimiseks saada email Alarile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  Tel. 56 632 979

 

 

Võta ühendust!  

alar linna
alar@360.ee 
Tel. 56632979 

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit