Bitcoin kaevandus meeskonnamäng

Bitcoin kaevandamine

Seikle kolleegidega ja teeni bitcoine!

2018. aastal unistavad kõik tervest kuhjast bitcoinidest! Uues lõbusas meeskonnamängus saate neid “kaevandada” ja bitcoini mündid* jäävadki teile päriseks! See mäng on nagu tõeline kullaauk - bitcoine ei saa ainult võitjad, vaid neid jagub paljudele! 

Liigute väikestes tiimides, nuputate ja lahendate ülesandeid. Mida nutikam tiim, seda rohkem bitcoine ta kogub!

Mäng sobib hästi suvepäevadele!

Bitcoinide mäng koondab endasse kaks meeskonnamängude väga head omadust. Ühest küljest on mängus pisut rahulikku maastikul liikumist, teisalt on siin ka parasjagu klassikalist suvepäevade tegevust, kus ühisel mänguplatsil tehakse lustakaid meeskonnatöö harjutusi.

Selles mängus kaevama ei pea, elektrit vaja ei lähe, arvuteid ning tehnilisi vidinaid ka ei ole. Ei ole ka sporti või tõsist orienteerumist. Bitcoinide teenimiseks vajad vaid piirkonna kaarti ja tiimiliikmete nutikust. Otsite lähiümbruse maastikul üles õiged asukohad ja lahendate koos erinevaid ülesandeid. Kui näitate üles pisut nutikust, teadmisi ja loomingulisust, siis õigete lahenduste eest makstakse teile bitcoine. Kui olete oma esimesed bitcoinid teeninud ja julgete langetada “investeerimisotsuseid”, võite kuldseid münte teenida rohkemgi! Keerukama ülesande eduka lahendamise korral olete teinud ühest bitcoinist kolm. Aga iga tiim ise valib ja otsustab!

Meeskonnatöö on vajalik!

Mängus on kokku 12 eriilmelist meeskonnatöö harjutust! Vana hea ämblikuvõrk, kalapüük, silla ehitus, tiimipliiats ning veel mitmed toredad harjutused, mille siinkohal saladuseks jätame. Bitcoinide mängus on ülesanded mitmekesised ja erineva raskusega ning seetõttu pakub mäng tegevust ja väljakutset kõigile tiimi liikmetele.

Mäng sobib hästi suvepäeva põhitegevuseks.

Mängi koos väliskolleegidega!

See mäng sobib ideaalselt ka juhul, kui üritusest võtavad osa ka kolleegid välismaalt. Mängu sisu antakse teile kolmes keeles: eesti, inglise ja vene keeles. Võite korraldada maavõistluse, aga palju parem on jaotada eri keelt kõnelejad tiimidesse segamini - nii ei saa keegi eelist.

  • Osalejate arv 30-300
  • Mängu aeg 2,5-3 tundi
  • Mängida saab majutusasutuste juures üle Eesti. Ei sobi linnadesse (Tallinnas mängi Vabaõhumuuseumis).
  • Hooaeg: aastaringselt valgel ajal

 

*mängus saadavad bitcoinid on päris metallist päris mündid ja need jäävadki teile

 

Bitcoin meeskonnatöö mäng Meeskonnatöö harjutused 
Tiimitää mäng Meeskonnatöö harjutused

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad

 

Terje Loorits, Ericsson meeskonnaga Toosikannul mängimas, sügis 2018

Meeskonnamäng oli igal juhul väga lahe ja kenasti läbi viidud, aitäh!  😊

Urmas Saarva, Arvutitark OÜ meeskonnaga Luhtre talus mängimas, suvi 2018

Seiklusmäng väga meeldis kõigile! Oleks võinud veel rohkem aega olla ja mäng kauem kesta. Alguses ei saanud vedama ja pärast ei saanud pidama nagu ikka:) Suurimad tänud Teile!

Sandra Tamm, Merko meeskonnaga Roostal mängimas, suvi 2018

Osalejaid jäid mänguga väga rahule. Meeldis ülesannete piisav keerukus ja võimalus liikuda omas tempos, kuigi oli ka ajaline piirang. Mängujuhid olid ka väga toredad. Kindlasti soovitaksin seda mängu ka sõbrale 😊

 

Seiklusmängu korralduse tasu 

kuni 50 osalejat 1150€
kuni 70 osalejat 1350€
71 - 100 osalejat 1520€
101 - 130 osalejat 1790€
131 - 160 osalejat 2220€
161 - 200 osalejat 2390€

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20% 
Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! 
Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Tellimine ja info

Bitcoin kaevandamise mängu on meil vaid 1 komplekt. Ära mõtle pikalt, kui vajad uut seiklust 2018 suve laupäevaks! Helista kohe Alarile 56632979 või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Saada päring!

 

 

 

alar linna

alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit