F1 autoehitus ja ralli

F1 on mastaapne lõbus teemamäng, mis sobib suvepäeva kogu kontseptsiooni tugitalaks ja läbivaks teemaks!

Tegemist on lõbusa, kuid eheda meeskonnatöö mänguga, kus jagub erinevaid rolle, planeerimist, ehitamist ja võistlust suurele hulgale. 


Mitte ainult meestele! Põnevust ja väljakutset jagub kõigile!

Üritus koosneb kolmest osast:
VARUSOSA OKSJON - sissejuhatatav planeerimist eeldav osa, kus piiratud raha hulgaga tuleb oksjonilt osta erinevaid auto osi (rehvid, disaini elemendid, keredetailid jms). Meeskonnal tuleb kiirelt otsustada, millised detaile tiimile osta. Raha on ostudeks meie poolt. :) Hoogne oksjon vältab 15-30 

AUTODE DISAINIMINE JA EHITUS - oksjonilt ostetud (või stardikomplektiga saadud) materjalidest tuleb ehitada reeglitele vastav sõitev, juhitav ja stiilne vormel. Tiimidel tuleb ise valmistada kõik keredetailid ja ka ohutusvarustus. Ehitamisel aega lendab! See sisustab põnevalt 2-3 tundi.

AUTOSHOW - valmis autod pannaks välja hindamiseks, mis on põnev kõigile suvepäevalistele!

RALLI - on ürituse finaal! Murule, asfaldile või mujale märgitud rajal toimub ralli täpsete reeglite järgi, kus meeskonnal tuleb vahetada juhte, teha piiratud arv boksi peatusi jne. Tegemist on eelkõige tõelise meeskonnatöö ja taktikalise väljakutsega ja mitte nii kiire võidusõiduga. Boksipeatused ja võiduajamine on põnev vaatamine pealvaatajatele, nagu rallil ikka! 

Meie poolt on autode valmistamiseks kõik vajalikud vahendid: auto kered, rattad, detailid ehitusmaterjalid, tööriistad, disainielemendid, kleepsud, ehituse ala boks ja loomuliku,t, vormeli võitjale sobiv suur auhind.


Kestvus: 3-4+ tundi
Osalejate arv: 16-100
Läbiviimise keeled: eesti, inglise

F1 suvepäeva mäng F1 - suvepäeva lõbustused

Suvepäeva mängudSuvepäeva tegevused - F1 autoehitus ja ralli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tellimine ja info

Helista kohe Alarile ja küsi lisainfot: 56 632 979. Või saada kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võta ühendust!  

alar linna
alar@360.ee 
Tel. 56632979 

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit