Mobiilne escape room exit

Mobiilne Põgenemisruum

Esimene mobiilne põgenemistuba.

Leiad sõpradega metsas uidates salapärase suvila. Avatud uks tekitab uudishimu ja nii avastad end märkamatult võõras suvilas. Kiire pilk sees viitab, et selle maja omanik tegeleb õudsete asjadega. Äkitselt uks sulgub ja tuled kustuvad.Käsikaudu aknakatet kergitades saab majja pisut valgust. Kuid aknast välja vaadates näevad lõksus olijad, et maja omanik on just koju saabumas.Hirmuäratavat majaomanikku nähes teavad seesolijad - tuleb põgeneda ja kiirelt! Ust avades selgub, et see on lukus ... Õnneks ei astu majaomanik suvilasse, vaid asub lõpetamata töö kallale. Lõksus olijatel on pool tundi, et leida väljapääs ja põgeneda!

Algavad pingelised 30 minutit, et leida seosed keerukate vihjete vahel ja avada uks. Kogu tegevus peab toimuma vaikselt - majaomanik töötab siinsamas akna taga!

Kuhu põgenemisruum sobib?

Põgenemisruum sobib kõige paremini suurele üritusele ühe atraktsioonina kogu päeva vältavaks tegevuseks. Mobiilne exit sobib hästi ka kombineeritult seiklusmänguga või väiksemale üritusele põhitegevuseks. Eriti hästi sobib Exit room kokku Diskgolfiga või Rube Goldberg masinaehitusega. Siis käib mängimine vahetustega, kord oled põgenemisruumis, siis mängid golfi või ehitada masinaid.

Kuidas ruumist põgenemine käib?

Korraga on majas 2-5 inimest. Põgenemiseks on aega 30 minutit. Suurel üritusel saab meeskonnad reastada aja ja lahendatud vihjete arvu järgi. Võimalik on sees toimuvat helis ja pildis kuvada suurel ekraanil teistele. Mängijatelt ei ole nõutav eesti keeleoskus.

Kus saab mängida?

Üle Eesti, igal pool! Seal, kus teie üritus toimub! Maja paigaldamiseks on vajalik ligipääs autoga ja vaba ruumi 8x3m ning elekter 100m läheduses.

Mis on Põgenemisruum, Room Escape, Exit Room, Mobiilexit?

Mobiilne põgenemisruum on maailmas populaarse mänguformaadi Escape Room edasiarendus. Põgenemisruumi eesmärk on leida ruumist väljapääs piiratud aja jooksul. Meie mobiilne exit room, millesse on virtuaalselt lisatud väliskeskkond, saab kohale sõita igale poole üle Eesti! Viimase kolme aasta jooksul oleme maja kohale viinud ja põgenemist korraldanud nii Kalamaja tänavatel, Kultuurikatlas, kui ka Otepääl ning enamikes suurtes suvepäeva pidamise kohtades üle Eesti!

 

 Mobiilne põgenemisruumMobiilne exit ruum
Liikuv escape ruumExit ruum üritustele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejad arvavad

Signe Müür, Kirderannik MTÜ tiimiga Vanaõue Puhkekeskuses suvi 2017

Taaskord ainult head sõnad! Põgenemisruum oli kõvem pähkel. Ja ikka taaskord läheb nii, et kõigepealt hakkab üks hirmus tuulamine ja alles siis nö "manuaali" lugemine.:) Väga tüüpiline. Kinnises ruumis sai kohe selgeks, kes on loogiline ja kes emotsionaalne inimene. Aga lõpp hea, kõik hea ! Kedagi metsa ei viidud ja tükkideks ei raiutud.

Mari Utkin, BrightSpark OÜ Tabasalus seiklemas, sügis 2016

Meile väga meeldis! Põgenemisruum on parajalt keeruline ja kindlasti lisab põnevust ajaline piirang. Soovitame kõigile tiimitunde ja adrenaliinitaseme tõstmiseks.

Piia Maaring, Jõesuu Turimitalus, sügis 2016

Kõik oli super, mäng meeldis väga. Et välja saada, naised vaidlesid värvide osas meestega. Mehed jäid peale, aga naistel oli õigus :-).

Veel osalejate arvamusi

Kadri Raig, AllePal OÜ, Endla Talus, veebruar 2016

Tahtsin tänada vahvate mängude korraldamise eest! Meil oli väga tore, kuigi meil viimasel hetkel tekkisid veel mõned väljalangejad, tänu millele meeskonnad sutsu väiksemaks kahanesid - mängurõõmu see kuidagi ei vähendanud. Seega mina ootan arveid ja soovitan teid teistelegi! Ehk siis jäime väga rahule!


Hevelin Õispuu, Luhtre talus, november 2015

Aitäh! Kiidame põgenemisruumi! Elevust õhtusöögilauas jätkus pikaks ajaks!

Lauri Esko, Exit roomis, juunis 2015

Olin algul skeptiline liikuva põgenemiseruumi osas selle väiksuse pärast. Aga mäng oli äge ja loogiline! Olles käinud enamikes Eesti exit roomides võib öelda, et see on üks parim!


Korralduse tasu

kuni 5 tunniks 453€
kuni 8 tunniks 658€
Lisandub käibemaks.

Tellimine

Helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võta ühendust!

 

Saada päring siit:

tiinal@360.ee
Tel. 56632979